Якщо у вас виникли питання, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом.

Фільтри, передфільтри для напівмасок та тримачі для фільтрів

Фільтр
Виробник
Фільтри, передфільтри для напівмасок та тримачі для фільтрів

Захист органів дихання особливо важливий під час виконання кузовних робіт. Сучасні маски мають модульну конструкцію і можна легко замінити деталь, що виробила свій ресурс. Тримач фільтра не важко витягнути самостійно, що дозволить встановити новий елемент. Таку систему має більшість масок, які можуть бути полонолицевими або прикривати лише органи дихання. У цих моделях використовується змінний фільтр від пилу, що робить їх найбільш економічними.

Комплектуючі для напівмасок

Ефективність захисних засобів залежить від чистоти фільтрів. Такі вироби вимагають періодичного обслуговування, яке можна виконати у будь-який зручний момент. Захисна напівмаска, фільтр якої забитий, непридатна для використання і слід замінити. Таке обслуговування набагато вигідніше за придбання одноразових захисних засобів і не потребує значних витрат. У сучасних масках встановлюється якісний фільтр від органічної пари, який дозволить безпечно виконувати роботи з шліфування або фарбування кузова.

Високий рівень очищення повітря дуже важливий для здоров'я. Попадання пилу або пари фарби в легені можуть мати негативні наслідки, а наявність маски обов'язково для деяких видів ремонтних робіт. Найбільш зручні захисні засоби багаторазового використання. Така напівмаска зі змінними фільтрами допоможе зберегти здоров'я та не викликає складнощів у обслуговуванні.

Фільтри та тримачі

Захист органів дихання є основною вимогою щодо безпеки при фарбуванні автомобіля або сухому шліфуванні. Комплектація до масок та респіраторів складається з різних компонентів, які можна купити за невисокою ціною. Такі елементи повинні завжди бути в будь-якій майстерні. Передфільтр для напівмаски або аналогічні витратні матеріали допоможуть зробити найважчий ремонт без шкоди для здоров'я. Використання цих коштів має такі переваги:

  • підвищення безпеки здоров'я;
  • простота заміни відпрацьованих елементів;
  • зручність носіння під час фарбування або інших робіт;
  • невисока вартість змінних фільтрів та плівкового захисту.

Витратники для масок та напівмасок

Вироблення ресурсу фільтра не важко визначити за ступенем легкості дихання. Заміна цих елементів може проводитись у процесі роботи. Такі витратні матеріали, як і засоби догляду за шкірою продаються в будь-якій кількості. Звернувшись до нашої компанії, клієнт може придбати власник фільтра, самі фільтри чи інші елементи напівмасок за вигідною ціною.