Якщо у вас виникли питання, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом.

Перетворювач іржі

Фільтр
Об `єм
Виробник
Перетворювач іржі

Чому перетворювач іржі купити краще у «Автомаляр+»?

Магазин лакофарбових матеріалів та обладнання для авторемонту Автомаляр Плюс може запропонувати вам перетворювачі іржі виробництва України. Основні переваги цих складів: вони не вимагають змивання та екологічно безпечні. Причому своє основне призначення блокувати корозію, вони виконують чудово. Такі перетворювачі іржі можна купити за дуже вигідною ціною саме в нашому магазині.

Як діє перетворювач іржі?

Ортофосфорна кислота, що входить до складу продукту, діє спочатку як розчинник іржі , а потім утворює поверхні металу плівку з оксидів, що усуває контакт з киснем і агресивним середовищем. Існують очищувачі іржі на основі сполук цинку, які утворюють на оброблюваній поверхні подібність «оцинкування». Звичайно, такі склади це не стовідсоткова панацея від корозії, і щоб якісно і повністю захистити свій автомобіль, доведеться провести повний комплекс заходів, що включає:

  • Механічна обробка поверхні. Найкраще її провести за допомогою скотч брайту . Пухкі шари іржі потрібно видалити, а щільний шар, що залишився, повинен мати мінімальну товщину;
  • Знежирення та просушування поверхні. Для цього підійде звичайнісінький розчинник , який ви можете так само замовити в нашому магазині.
  • Нанесення перетворювача іржі. Можна його проводити в два етапи - після першого нанесення складу поверхня знову злегка зачищається, і потім слідує заключне нанесення складу.

Деякі склади потрібно змивати після нанесення для того, щоб провести подальше фарбування ділянки, тому перед тим як перетворювач іржі купити, ознайомтеся з його інструкцією. Якщо ви вирішите придбати нейтралізатор іржі в нашому магазині, вам буде запропонована докладна консультація досвідчених продавців, а також дано всі інструкції щодо використання продукту.

Переваги покупки в Автомаляр Плюс

Наш магазин надає оптимальний вибір товарів для фарбування та ремонту автомобіля, оскільки здійснює постачання лакофарбових матеріалів та обладнання в Україну з 1998 року. За цей час були визначені найкращі за співвідношенням ціни та якості бренди, та підібрано команду висококласних фахівців, здатних допомогти клієнту у найскладнішому ремонті чи тюнінгу авто.

Доставка продукції до адресата здійснюється безкоштовно для постійних клієнтів та для мешканців Дніпропетровська, за умови покупки на 1000грн. На території України товар потрапляє до покупця кур'єрською доставкою «Нова пошта», через один-два дні після підтвердження замовлення

Перетворювач іржі купити можна практично скрізь, але тільки в «Автомалярі Плюс» Ви отримаєте найкращий товар за найвигіднішою ціною.