Якщо у вас виникли питання, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом.

Матові лаки

Фільтр
Об `єм
Виробник
Матові лаки

Матовий лак для авто – це унікальна можливість надати своїй машині неповторної індивідуальності та надовго зберегти її бездоганний вигляд. У чому перевага матових лаків для авто? Що вони являють собою? Як поводяться у застосуванні?

Чому варто віддати перевагу матовим лакам для авто.

Матові лаки для авто є надійним захистом кузовного покриття. Вони добре захищають його від зовнішніх механічних впливів. Завдяки своїй міцності матовий лак довго тримається, не тріскається і не відшаровується. Крім того, він запобігає відшаровуванню нижніх шарів фарбування. При нанесенні на потріскану поверхню щільний матовий лак заповнює тріщини. Це не тільки вирівнює та реставрує рельєф, але також запобігає подальшому його руйнуванню. Незважаючи на більш високу вартість матового лаку, його придбання виявляється дешевшим і вигіднішим. Причина в тому, що такий лак часто не потрібно реставрувати. Він зберігається в цілості протягом багато часу. Серед основних переваг цього лакофарбового матеріалу варто виділити:

  • Міцність проти механічних впливів;
  • Візуальне вирівнювання рельєфу;
  • Надійність;
  • Довговічність.

На відміну від глянсового лаку на цій фарбі для авто не такі помітні дрібні пошкодження та забруднення. Матовий лак не потрібно полірувати.

Зазвичай матовий лак використовується для створення унікального тюнінгу. Ця фарба дозволяє створити ексклюзивний та якісний дизайн авто. Вона чудово виглядає як на машинах лакшері типу, так і на автомобілі економ-класу. Найчастіше матовий лак наноситься не весь кузов машини, лише на окремі його частини. Матові лаки часто комбінують з іншими фактурами. Під його верхній шар часто напилюється гумовий матеріал. Таким чином, вдається отримати незвичайну фактуру покриття.

Як правильно застосовувати матовий лак

Технологія фарбування кузова матовим лаком не відрізняється від способів фарбування іншими лакофарбовими матеріалами . Після ретельного миття автомобіля та видалення з кузова сторонніх частинок необхідно зняти старе покриття. Очищену поверхню потрібно обробити шпаклівкою для авто або автогрунтом . За допомогою цих засобів відбувається якісне вирівнювання поверхні та усунення всіх її вад.

При нанесенні першого шару лаку необхідно враховувати, що всі наступні шари точно повторять покладений ним рельєф. Після закінчення фарбування полірувати кузов не потрібно.

Де придбати матовий автолак в Україні.

Онлайн-магазин Автомаляр Плюс представляє найвигідніше співвідношення високої якості та доступної ціни. Найкращі ціни на автомобільний матовий лак в інтернет-магазині Автомаляр Плюс! Зв'язавшись із нами, можна отримати професійну допомогу у підборі відповідного матеріалу. Наші спеціалісти завжди раді вам допомогти! Автомаляр Плюс здійснює доставку до всіх регіонів України. Доставка проходить у найкоротші терміни.