Якщо у вас виникли питання, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом.

Інструмент для полірування

Фільтр
Виробник
Menzerna Полірувальне коло 150мм жорстке біле
APP Руб.- колодка шліф. пінкова B 140*75*27
Є в наявності APP Руб.- колодка шліф. пінкова B 140*75*27
Ціна: 216.80 Add Cart
-22%
APP NTools RP 180E Електрична полірувальна машина 1400 Вт, від 500-3000 об/хв.

Бажаєте купити машинку для полірування авто? Поради, інструкції, характеристики

Завдяки величезному досвіду роботи наш інтернет-магазин «Автомаляр+» співпрацює тільки з тими виробниками, продукція яких відповідає високим вимогам надійності, і при цьому знаходиться в середньому ціновому сегменті. Якщо ви бажаєте купити машинку для полірування авто , яка прослужить вам не один рік навіть у жорстких умовах експлуатації, то вам слід звернутися до менеджерів нашого магазину. Визначитись з вибором допоможе і наш короткий огляд.

Машинки для полірування. Який вибрати?

Все залежить від того, в якому режимі ви збираєтеся використовувати обладнання для полірування авто . Якщо це виключно особисте, нечасте використання, розумно звернути увагу на бюджетні моделі. В асортименті нашого магазину така машинка для полірування представлена моделлю ZENIT . За умови, що ви користуватиметеся приладом кілька разів на рік, він прослужить вам дуже довгий час.

Якщо у вас майстерня з ремонту автомобілів і полірувати доводиться не лише свій автомобіль, то потрібна модель полірувальної машини з посиленою конструкцією та підвищеним ресурсом експлуатації. Такі інструменти випускають у фінській компанії Mirka – це модель PS1524 з діаметром робочої поверхні 180мм та PS1437 , з діаметром 150 мм. Обидві вони мають всі необхідні в роботі опції, і прискорюють процес полірування автомобіля в порівнянні з ручним поліруванням в кілька разів.

Ось короткі технічні характеристики інструменту для полірування авто Mirka PS1437 150 мм:

  • Потужність-1,4 кВт;
  • Вага - 1900гр;
  • Швидкість обертання підошви (про/хв) – 1100-3700.

Їй дуже швидко і легко працювати завдяки невеликій вазі, габаритам та чудовій ергономіці.

Полірування авто: інструмент допоміжний та супутній

На видаткових матеріалах економити ми не радимо, заощаджені кошти будуть мізерними, а результат робіт буде змінено не на краще. Тому при поліруванні автомобіля купуйте тільки якісні матуючі та поліруючі пасти, полірувальне хутро та вовняні кола – це не тільки полегшить працю з полірування, але й забезпечить гарний результат усіх заходів.

Умови доставки та оплати товару по Дніпропетровській області та Україні

"Автомаляр +" надає своїм покупцям максимально відкриті схеми доставки та оплати товару. При отриманні покупець має право оглянути та перевірити комплектацію виробу до кінцевої оплати.

Нашим постійним замовникам доставка товару за будь-яку вартість здійснюється безкоштовно, для мешканців м. Дніпро діє безкоштовна доставка за умови купівлі на суму 1000 грн. Для замовників з інших областей України діють тарифи та правила служби доставки «Нова Пошта», а для великих клієнтів у нас передбачені гнучкі програми сидок та бонусів. Тому купити машинку для полірування авто , як і будь-який інший високоякісний товар у нашому магазині – це швидко, просто та недорого для клієнта будь-якого рівня та місця проживання.