Якщо у вас виникли питання, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом.

Розчинники універсальні (для базових та акрилових матеріалів)

Фільтр
Об `єм
Виробник
Розчинники універсальні (для базових та акрилових матеріалів)

Ми завжди рекомендуємо використовувати вузькоспеціалізовані матеріали, рекомендовані виробником, для проведення високоякісних лакофарбових робіт. Однак існує клас універсальних розчинників, які можуть використовуватися для отримання необхідної консистенції базових емалей та лаків, і при цьому не поступаються спеціалізованим складам. Високоякісний універсальний розріджувач такого типу не варто плутати з розчинниками 646, 647, 650 , які більше придатні для очищення обладнання, а не для розведення фарби, тим більше акрилової.

Універсальний розріджувач фарб: асортимент нашого магазину

Ті, хто проводить автомалярні роботи, повинні розуміти, що спочатку слід використовувати розчинники, рекомендовані виробником, якщо їх дістати неможливо, слід використовувати або універсальний розчинник для автофарби, або аналогічний розчинник під знаком іншого бренду. Ми можемо запропонувати нашим клієнтам широкий вибір універсальних розчинників. Найбільший попит у професійних автомалярів мають:

  • DYNA Thinner Fast Розріджувач – якісний склад для вимогливих перфекціоністів автомалярної справи;
  • BLUE-CAR Розчинник нітро – бюджетний універсальний розчинник для одноразового проведення великого обсягу робіт;
  • Vika розріджувач акриловий 1301 (універсальний) 0,35 л – брендовий розчинник для невеликої ділянки поверхні.

Слід сказати, що перераховані склади неодноразово використовувалися з акриловими матеріалами без виникнення дефектів покриття. Усього в асортименті нашого магазину розріджувач універсальний представлений десятком найменувань від провідних виробників у різних формах випуску та обсягах.

Робота з універсальними розчинниками

При виборі універсального розчинника зверніть увагу, що за часом схоплювання склади поділяються на три групи: швидкі, нормальні та повільні. Швидкі використовуються при температурах від 5 до 15С, нормальні від 15 до 25, повільні при температурах вище 25С. Якщо швидкий розчинник використовувати при підвищеній температурі, він випарується до того, як склад розтечеться по поверхні, утворивши рівний шар. Якщо повільний використовувати при зниженій температурі, процес затвердіння фарби затягнеться, утворюються потіки і на пофарбовану поверхню осяде більше пилових частинок.

Будь-який універсальний розчинник з нашого асортименту можна використовувати як розчинник для автолаку , розчинник нітрофарби та як розчинник ґрунтовки по металу . Необхідної консистенції складу слід досягати експериментальним шляхом на невеликій кількості матеріалу. Так ви отримаєте ЛКМ за своїми властивостями, що максимально підходить під ваш стиль роботи з фарбопультом або аерографом.

Зверніть увагу, що розчинники відносяться до групи високоактивних токсичних речовин, з високим коефіцієнтом випаровування, тому при проведенні автомалярних робіт не забувайте засобами індивідуального захисту .