Кола D150мм.: СІТКА, КЕРАМІКА, FILM

Фільтр
діаметр
зерно
Виробник
Кола D150мм.: СІТКА, КЕРАМІКА, FILM

Застосування абразивів дозволяє зачистити поверхню та видалити всі дефекти. Серед таких матеріалів особливо популярні кола на липучці, які дозволять позбутися нерівностей та подряпин. Диски з абразивним папером користуються попитом у всіх автомайстернях і можуть використовуватися для самостійного ремонту. Шліфувальні круги на липучці набагато зручніші, ніж будь-який ручний інструмент і легко впораються навіть із значними дефектами поверхні. Така оснастка призначена спеціально для шліфувальних машин і полегшує роботу майстра.

Швидкознімні абразивні диски

Сьогодні коло D 150 використовується у більшості ремонтних робіт. Таке оснащення дозволить якісно зачистити поверхню та підготувати її під нанесення ґрунту або фарбування. Залежно від зернистості абразивного покриття таким диском не важко зачистити зварювальний шов або виконати шліфування деталей. Купити кола на липучці варто для більшості ремонтних робіт. Відновлення естетики кузова автомобіля або припасування деталей буде неможливим без використання цих витратних матеріалів.

Наждачные круги на липучці відрізняються від аналогічних виробів зручнішим способом закріплення абразивного диска. У цьому випадку фіксація виконується за рахунок спеціальної поверхні, що надійно утримує диск на робочій області інструменту. Для заміни відпрацьованого виробу достатньо вимкнути шліфувальну машину, і доклавши невеликі зусилля, відірвати наждачний диск. Сьогодні є у продажу полірувальні кола на липучці з різною зернистістю, що дозволить виконати грубу зачистку або довести поверхню до ідеального стану.

Диски на наждачному папері

Для забезпечення якісної обробки поверхні диски для машинного шліфування мають різну основу. Купити шліфувальні круги на липучці краще від відомих виробників. Продукція 3M, Mirka, Sunmight чи Smirdex буде найкращим рішенням для якісного ремонту. У таких виробах передбачені канали для відведення пилу, що допоможе полірувати будь-яку складність. Хороше коло під липучку не заб'ється в процесі роботи і здатне видалити найменші дефекти на поверхні.

Сьогодні коло на липучці стало звичним у будь-якій майстерні і дозволяє зробити поверхню ідеально гладкою. Для проведення таких робіт знадобиться лише шліфувальна машина та витратні матеріали. Переваги, які мають абразивні кола на липучці можна оцінити за такими показниками:

  • швидке зняття нерівностей із робочої поверхні;
  • простота заміни відпрацьованих абразивних дисків
  • фінішне шліфування та полірування поверхні;

Інтернет-магазин "Автомаляр+" реалізує коло на липучці D150,125 мм. та абразивні диски менших розмірів. Для ручного полірування варто придбати рубанки і платформи , до яких легко знайти всі необхідні витратні матеріали. Купити шліфувальні круги на липучці D125,150мм буде правильним рішенням.