Якщо у вас виникли питання, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом.

Шпаклівки фінішні

Фільтр
Виробник
Novol FINISH Шпаклівка оздоблювальна, вага 2кг
Novol FINISH Шпаклівка оздоблювальна, вага 0,25 кг
Novol FINISH Шпаклівка оздоблювальна, вага 0,75 кг
U-POL Шпаклівка доводочна EXSTRA GOLD FINE 1л
Є в наявності U-POL Шпаклівка доводочна EXSTRA GOLD FINE 1л
Ціна: 600.78 Add Cart
Chameleon 502 Шпаклівка фінішна, вага 1,85 кг
Novol Шпаклівка 1К фінішна акрилова, 100мл
Шпаклівки фінішні

Підготовка автомобільної поверхні для фарбування складається з багатьох етапів. Усі вони важливі. Однак саме в самому кінці відбувається так зване фінішне шпаклювання, під час якого фінішна шпаклівка , що застосовується для авто , забезпечує ідеально гладку і рівну поверхню для фарбування. Тому цей етап можна вважати найвідповідальнішим.
.

Для чого потрібна фінішна шпаклівка, що застосовується для авто


Серед багатьох видів шпаклівок, які використовуються при відновленні та ремонті автомобільних поверхонь, особливу увагу слід приділити такому складу, як фінішна шпаклівка , яку використовують для авто . Справа в тому, що ремонт різних поверхонь в автомобілі, переслідує дві основні цілі:

  • Забезпечення міцності та функціональності певної деталі.
  • Забезпечення ідеального зовнішнього вигляду поверхонь автомобіля.

Як правило, ремонт та подальше фарбування автомобільних деталей припускають створення ідеально гладких поверхонь. Саме фінішні склади дозволяють досягти таких результатів. Крім того, за допомогою фінішних шпаклівок можна усувати дрібні дефекти, які обробляти іншими видами шпаклівок недоцільно. Існуючі сьогодні шпаклівки такого типу прийнято розділяти на файн і нітро шпаклівки. В обох випадках якісний результат забезпечений.

Як застосовується фінішна шпаклівка


Як уже говорилося вище, цей склад відрізняється дрібнішою зернистістю, в порівнянні з іншими типами шпаклівки . Однак, для того, щоб провести ефективне покриття поверхні такою шпаклівкою, необхідно дотримуватися певних правил. Насамперед, фініш наноситься в самому кінці, після того, як усі великі проблеми вирішені за допомогою інших типів шпаклівок. Фінішна шпаклівка, що використовується для авто , може бути нанесена на будь-яку правильно підготовлену поверхню. Зрозуміло, що така поверхня має бути ідеально відшліфована. Наносять фінішну суміш дуже тонким шаром та досить повільно. Адже, від цієї роботи залежатиме те, як виглядатиме автомобіль після фарбування.
У нашому Інтернет магазині завжди є достатній вибір різноманітних фінішних сумішей, серед яких завжди можна вибрати оптимальний варіант для будь-якого випадку. До того ж, наші фахівці завжди нададуть кваліфіковану допомогу у такому виборі.