Якщо у вас виникли питання, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом.

Комбінезони маляра, захист очей

Фільтр
Розмір
Виробник
Комбінезони маляра, захист очей

Комбінезон маляра – необхідність для професіоналів та початківців

Незважаючи на те, що лакофарбові матеріали з кожним роком стають все екологічнішими та безпечнішими для тих, хто займається фарбуванням авто, але їх постійний контакт зі шкірними покровами людини все одно може викликати дуже неприємні наслідки - головний біль, запаморочення, сонливість, підвищену дратівливість і нудоту. . Щоб унеможливити попадання шкідливих речовин у свій організм, будь-який професійний автомаляр повинен використовувати повний комплекс засобів індивідуального захисту, включаючи найголовніше – комбінезон автомаляра .

На що звертати увагу, коли вибираєш комбінезон для фарбування?

  1. Комбінезон для роботи маляра повинен бути легким та зручним для того, щоб у ньому можна було без перешкод провести активну робочу зміну.
  2. Забезпечувати достатній повітрообмін і бути непроникним для хімічних складів у робочій частині.
  3. Спецодяг для фарбування авто для маляра-професіонала повинен бути міцним і надійним - витримує якомога більше робочих змін.

Асортимент магазину «Автомаляр+»

Ми можемо запропонувати Вам комбінезони автомаляра під маркою NCPro, виробництва Польщі. Ці комбінезони в лицьовій частині зроблені з непроникного для всіх хімічних речовин щільного нейлону, а тильна сторона пошита з легкої та повітропроникної бавовняної тканини. Додатковою перевагою цієї моделі спецодягу є те, що рукави, щиколотки, капюшон і талія забезпечені елементами, що утягують, які щільно фіксують комбінезон і не дають проникати найдрібнішим бризкам хімічних речовин під час роботи

Так як цей комбінезон NCPro володіє оптимальним набором властивостей і при цьому невисокою вартістю, то саме його ми пропонуємо як основну модель. У нас ви можете купити комбінезон для фарбування авто чотирьох типорозмірів комбінезону від L до XXXL – це перекриває всю потрібну лінійку.

Переваги співпраці з нашим магазином

Ми працюємо у сфері постачання лакофарбових матеріалів та супутнього обладнання вже два десятиліття, тому підібрали оптимальних виробників для задоволення потреб своїх клієнтів. Крім великого вибору засобів індивідуального захисту , в «Автомаляр+» ви можете знайти різні види автоемалей , електро- та пневмоінструмент та супутні товари .

Однією з основних переваг нашого магазину є відпрацьована схема доставки та оплати товару, плюс ми можемо запропонувати гнучкі системи знижок для великих корпоративних клієнтів. Тому якщо ви вирішили придбати комбінезон маляра, маски для фарбування авто або будь-який інший товар для фарбувальних робіт, то зверніться до менеджерів-консультантів нашого магазину, або замовте послугу зворотного дзвінка на сайті, і ви будете приємно здивовані.