Якщо у вас виникли питання, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом.

Очищувачі автокондиціонера

Фільтр
Об `єм
Виробник
Очищувачі автокондиціонера

Очисник автококондиціонера забезпечує швидке очищення елементів кліматичних систем автомобіля від пилу і бруду, і, що найголовніше, від мікроорганізмів, що плодяться в теплих повітроводах. В автосервісі за процедуру видалення бруду з Вас вимагатимуть певну суму, тому ми розповімо, як проводити очищення самостійно, та який засіб для чищення кондиціонера автомобіля слід вибирати.

Як проводити процедуру чищення, і навіщо вона потрібна?

Уявляєте, скільки повітря проганяє через себе автомобільний кондиціонер за сезон? Це сотні кубометрів, куди дихають своїми вихлопами інші авто. Там море дрібного пилу, висока вологість, пилок рослин і безліч різних шкідливих домішок. Пропускаючи таку суміш через свої осушувачі, фільтри та димарі, автокондиціонер несе підвищені навантаження.

Якщо в салоні авто при включенні кондиціонера вже відчувається неприємний запах - настав час діяти. Навіть якщо купити очисник кондиціонера автомобіля, то він не зможе гарантовано позбавити запаху. Прийде розбирати всю систему, витягувати випарник і ретельно промивати. Біда в тому, що цей випарник так глибоко, що на процедуру у Вас піде кілька годин і чимало нервів. Щоб такого не допускати, необхідно двічі на рік проводити очищення системи за допомогою спеціального засобу, що містить антибактеріальні добавки, і активні речовини, що змивають грязьові відкладення – очищувача кондиціонера автомобіля.

Як відбувається очищення?

Все залежить від складу, який Ви придбали. Сучасні засоби, зокрема пінний очисник кондиціонера авто, дозволяють ефективно та швидко проводити очищення повітроводів та виглядають як звичайний аерозольний балончик. Щоб провести профілактичні роботи з очищення повітроводів кліматичної системи, вам потрібно буде купити очисник автокондиціонера, набратися ентузіазму, і витратити не більше 30 хвилин часу.

Хороший очисник кондиціонера авто дозволяє працювати в такому порядку:

  • висуваєтеся купити засіб для чищення кондиціонера автомобіля;
  • глушіть автомобіль;
  • струшує балон і вставляєте його трубку, що подає, в головний отвір повітроводу;
  • впорскувати туди очищувач протягом десяти секунд;
  • очікуєте рівно 10 хвилин, за цей час пінний очисник осідає і виходить з повітропроводу через систему кондиціонера;
  • заглядаєте під автомобіль - якщо там капає чорно-зелений бруд, повторюєте процедуру, доки не піде прозора рідина;
  • заводіть автомобіль, вмикайте кондиціонер у режим «high» на дві хвилини.

Якщо проводити цю процедуру періодично, то розбирати половину вмісту в підкапотному просторі для того, щоб витягти та вимити випарник, Вам точно не знадобиться.

Які склади ми можемо запропонувати?

У нашому інтернет-магазині стійким попитом користується пінний очисник автокондиціонера Abro - це чудовий вибір для тих, хто хоче все зробити швидко, якісно, і залишити легкий запах лаванди. Не менше бажаючих купити очищувач кондиціонера Atas Plak , в якому успішно поєднуються високі очищувальні та дезінфікуючі властивості з біологічною інертністю та низькою токсичністю.

Якщо ви вирішили купити очисник кондиціонера авто в нашому інтернет-магазині, то зможете самостійно провести профілактичні роботи з обробки та дезінфекції системи кондиціювання та заощадити гроші. Все що потрібно – це автомобіль, очисник автококондиціонера та небагато часу.