Якщо у вас виникли питання, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом.

Поліролі для кузова

Фільтр
Виробник
Menzerna Полірувальне коло 150мм жорстке біле
Menzerna Полірувальна паста Super Heavy Cut Compound 300 1л
Menzerna Полірувальна паста  Heavy Cut Compound 400  1,0л
Menzerna Полірувальна паста Super Heavy Cut Compound 300 0.25л
Menzerna Полірувальна паста Medium Heavy Polish 2500 1л (1*6)
Набір для відновлення фар Turtle Wax (FG7606)
Menzerna Полірувальна паста Power Protect Ultra 1л (1*6)
Motip лак для тонування ліхтарів ЧЕРВОНИЙ 150мл

Залежно від речовин, що входять до складу, поліролі для кузова можуть виконувати функцію одночасно і захисту, і полірування автомобіля. За цією ознакою можна виділити три основні різновиди автополіролі:

  1. Абразивні ;
  2. Воскові;
  3. Синтетичні.

Перша група містить порошок, властивості якого дозволяють усувати тріщини та мікродрапини у шарі лаку. Друга - виконує безпосередньо захисну функцію, запобігаючи появі такого роду дефектів. Тривалість ефекту, що надається засобами, залежить в першу чергу від складу поліролі.

Синтетичні автополіролі для кузова ділять на окремі підгрупи:

  • Очищувачі- відновники;
  • Полімерні поліролі;
  • Силіконові поліролі.

Поліролі очищувачі-відновники містять у своєму складі спеціальні хімічні сполуки, завдяки яким стару емаль, фарбу, що відшарувалася, і дрібні потертості простіше видалити з кузова автомобіля.

Найбільш популярними серед синтетичних автополіролей є полімерні. Ця група поліролей для кузова відрізняється підвищеними захисними властивостями, що дозволяє убезпечити кузов автомобіля від негативного впливу різних зовнішніх факторів (солі, сильне сонце, пташиний послід тощо)

Особливість силіконових автополіролей - полірування машини за короткий термін (через цю категорію часто порівнюють з восковими поліролями).

Особливості складів

Наявність тефлону у складі безпосередньо впливає на довговічність поліролі, оскільки це відмінний ізолятор, який зберігає еластичні властивості при низьких температурах, запобігаючи накопиченню води та жирів на своїй поверхні;

Силікон забезпечує гарні змащувальні характеристики, покращення адгезії, еластичності матеріалу.

Присутність у складі поліролі для воску кузова у великій кількості говорить недовговічності матеріалу (4-6 мийок кузова), дає можливість наносити товстий шар пасти і легко оновлювати його в подальшому.

Глина зі слабкими сполучними властивостями – каолін – здатна утворювати гладку рівномірну поверхню, а також поглинати забруднюючі кузов автомобіля жири.

Полімери утворюють тверду плівку та захищають автомобільний кузов від ультрафіолету.

Правильно підібрати та купити засоби для полірування кузова автомобіля – обов'язок кожного водія, який справді любить свій автомобіль.