Устаткування для видалення кліпс та дефектів лакофарбового покриття

Фільтр
об `єм
ширина-мм
Виробник
Устаткування для видалення кліпс та дефектів лакофарбового покриття

Спеціальні інструменти для демонтажу елементів оббивки авто

До цієї категорії автотоварів відноситься інструмент для ремонту кузова авто та внутрішнього обладнання. Це інструменти, призначені для встановлення та зняття кліпсів, стекол, автомобільних двірників та інших деталей транспортного засобу.

Інструмент для демонтажу елементів оббивки часто представлений у вигляді наборів, що складаються з декількох предметів, які дозволяють швидко демонтувати елементи інтер'єру автомобіля, деталі панелі приладів, обшивку салону та ін.

Такий інструмент прослужить довго, тому що виробники використовують міцний поліуретан та інші не менш міцні матеріали, які дозволяють зняти пластикові панелі та автомобільну оббивку без ушкоджень. Спеціальні матеріали, що використовуються у виготовленні даного обладнання, не дряпають і не ушкоджують поверхні (забарвлені, хромовані, шкіряні).

Інструменти для демонтажу елементів оббивки можна використовувати в будь-яких умовах, навіть у важкодоступних місцях, акуратно демонтуючи окремі елементи. Вони мають унікальний, продуманий до дрібниць дизайн та підходять для роботи з будь-якими моделями авто.

В інтернет-магазині avtomaler-plus.com.ua можна придбати різні товари, які відносяться до різновидів обладнання для видалення кліпс та дефектів лакофарбового покриття: барила для шліфування, напилки для видалення дефектів, набори інструментів для демонтажу елементів оббивки салону авто та багато іншого.

З якою метою використовують інструмент для встановлення та зняття кліпсу?

Відповідь на це питання досить проста: при проведенні низки кузовних робіт майстрам необхідно акуратно зняти або встановити дані деталі, оскільки пошкодження кліпс може призвести до певних труднощів. Саме тому для розбирання обшивки та інших частин машини, де використовуються кліпси, потрібне спеціальне обладнання для видалення кліпсу.

Предмети, що входять до набору інструментів для цієї мети:

  • кліщі для самофіксуючих кліпс;
  • щипці для зняття кліпсу;
  • спеціальні знімники обшивки, виготовлені з міцного матеріалу;
  • лопатки для демонтажу пластикових деталей;
  • клинці для зняття обшивки та ін.

За допомогою обладнання для видалення кліпсу можна значно полегшити робочий процес і не переживати про пошкодження. Інструмент для зняття та встановлення кліпсу, представлений в інтернет-магазині avtomaler-plus.com.ua, дозволяє зняти обшивку авто без пошкоджень та інших дефектів.