Епоксидні ґрунти

Фільтр
об `єм
колір
Виробник
Farbid Грунт епоксидний в аерозолі 400 мл.
Farbid Грунт епоксидний сірий 2+1 0,4 л + 0,2 л відп.
Novol Ultra 500 Грунт эпоксидный (2+1) 0,5л+отв 0,25л
Немає в наявності Novol Ultra 500 Грунт эпоксидный (2+1) 0,5л+отв 0,25л
Ціна: 0.00
APP Грунт епоксидний 2K Grund EP 3:1 1кг. + Відп. 0,2 кг.
Епоксидні ґрунти

Епоксидні ґрунти відносяться до лакофарбових матеріалів, без яких якісний ремонт чи фарбування автомобіля залишаться під великим питанням. Навряд чи варто наносити нову, свіжу і «хрумку» фарбу на непідготовлену поверхню і сподіватися при цьому на її тривалий термін служби. На жаль, фарбування автомобіля - дуже складний процес для новачка, а без належної підготовки кузова ймовірність якісного фарбування прагне нульової позначки.

Перш ніж купити епоксидну ґрунтовку в інтернет-магазині та приступити до роботи, слід підготувати поверхню автомобіля до робіт. Цей варіант справедливий у випадку самостійного ремонту. Однак пам'ятайте, що самостійний ремонт – це ризик, який у разі серйозних пошкоджень машини не завжди виправданий.

Під підготовкою до фарбування кузова мається на увазі:

Підготували кузов до робіт? Тепер можна приступати до нанесення ґрунтовки. Зазвичай вона наноситься на один шар. Перестаратися з ґрунтуванням у кілька шарів не варто, одиничний шар добре справляється зі своїми обов'язками борця з корозією.

Ціна епоксидних ґрунтовок не вдарить по кишені, доступні на сайті зразки – представники якісної та водночас бюджетної продукції.