Якщо у вас виникли питання, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом.

Фіксатори

Фільтр
Виробник
Abro Фіксатор різьблення синій (1*12)
Є в наявності Abro Фіксатор різьблення синій (1*12)
Ціна: 167.10 Add Cart
Фіксатори

Фіксатор різьблення купити вигідно – найкращі варіанти у «Автомаляр Плюс»

Фіксатор різьблення є вузькоспеціалізованим клейовим складом, який, якщо його нанести на різьбове з'єднання, запобігає подальшому розкручування внаслідок вібрацій. Найчастіше необхідність фіксатора різьблення купити виникає для тих місць автомобіля, в яких навантаження особливо великі - це кріплення корінного шківа до колінвалу, або в гальмівних механізмах. У нашому магазині, що спеціалізується на постачанні високоякісних лакофарбових матеріалів та супутніх товарів, ви можете брендовий різьбовий фіксатор купити за найкращою ціною.

Фіксатор різьблення Abro - спосіб нанесення та принцип роботи

Перед тим, як наносити фіксатор на елемент, необхідно спочатку уточнити, чи це потрібно. Для чого прочитайте інструкцію з ремонту моделі автомобіля. Якщо нанесення фіксатора дійсно необхідне, то видавіть трохи рідини з тюбика на місце болта, де буде гайка, і склад розподілиться по поверхні при закручуванні.

В асортименті «Автомаляр+» ви знайдете фіксатор різьблення червоний, що вважається незнімним. Щоб здійснити демонтаж такого з'єднання, вам доведеться його нагріти пальником до температури 160 градусів. Якщо це не зробити, то ви скоріше зірвете болт або гайку, ніж зможете їх розкрутити. Тому, перед тим як застосовувати такий сильний фіксатор, зверніть увагу на те, щоб поряд з таким з'єднанням не було пластикових деталей – ризик пошкодити їх при нагріванні.

Високоякісний фіксатор різьблення купити в Україні максимально швидко та за вигідною ціною ви можете саме у нашому спеціалізованому магазині.

Робота з клієнтами в «Автомаляр+»

Магазин є найбільшим постачальником матеріалів та обладнання для фарбування автомобілів на ринки регіону. Ухвалена у нас гнучка цінова політика та індивідуальне ставлення до кожного клієнта з'явилися не на порожньому місці, а стали прямим наслідком двадцятирічного досвіду роботи «Автомаляр+» у цій сфері. Основним напрямом торгівлі магазину є високоякісні професійні автоемалі від світових виробників. Також повністю представлений у нас напрямок автокосметики , антикорозійних покриттів та абразивних матеріалів різних типів під будь-який інструмент.

На випадок виникнення питань щодо вибору та характеристик товару, замовте послугу зворотного дзвінка на нашому сайті, або зателефонуйте менеджерам консультантам по телефонам:

  • (068) 062-11-10;
  • (066) 778-11-10;
  • (063) 763-11-10.

Якщо ви вирішуєте, де купити фіксатор різьблення, спробуйте скористатися послугами магазину «Автомаляр Плюс» – великий шанс того, що ви станете нашим постійним клієнтом на довгі роки.