Якщо у вас виникли питання, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом.

Розчинники для фарбування переходом

Фільтр
Об `єм
Виробник
Novol SPECTRAL Розчинник SPRAY для переходів EXTRA 895 500мл
Novol THIN 890 Розчинник для переходів, 0,5 л
U-POL Розріджувач для переходів в аерозолі 450 мл
APP 2K LOSER Розчинник для переходів 1 літр
MOBIHEL 2400 Розріджувач для переходів 0,5л
BODY 777 BLEND Розріджувач для переходів, об'єм 1л
Розчинники для фарбування переходом

Розчинник для переходів призначений для проведення автомалярних робіт на невеликій ділянці поверхні, яка за кольором відрізняється від основного фону. У цьому випадку оброблена ділянка фарбується з переходом, щоб не було видно чітких меж роботи. Невідповідність кольору може бути наслідком вигоряння основної поверхні авто під впливом ультрафіолету в порівнянні з ремонтним або неправильним підбором відтінку фарби.

Як застосовується розріджувач для переходів?

Найголовніше у роботі з таким складом – уникати його зайвого нанесення, оскільки це призводить до знебарвлення фарби та потік. Застосування розчинника для переходів здійснюється декількома способами:

  1. Склад наноситься перед нанесенням базової фарби із захопленням невеликої ділянки навколо оброблюваної зони по первинному покриттю, в цьому випадку емаль, що наноситься, буде розчинятися на обробленій поверхні і це забезпечить нечіткість переходу відтінку.
  2. Розчинник змішується з фарбою і наноситься в кілька етапів, в першому вміст розчинника 3/1, в кінцевому - вже 1/1. Така методика складна у виконанні, тому що перші шари виходять дуже рідкими. Для автомалярів-початківців важко провести цю роботу без утворення потік і хвилястості.
  3. Найпростіший спосіб полягає в обробці меж робіт нової та старої фарби вже після проведення фарбування. Процес проходить у два етапи, головне не допустити утворення потік, можна використовувати розчинник для переходів аерозоль, такий як BODY 777 BLEND . Детальний опис цього складу можна побачити, перейшовши за посиланням.

Таким чином, перехідні розчинники створюють між початковою та новою фарбою плавний градієнт, що робить місце втручання та відновлення лакофарбового покриття невидимим.

Асортимент розчинників для переходів у «Автомаляр+»

У нашому магазині є всі види перехідних складів, вони можуть використовуватись професійними малярами у великих майстернях та автомобілістами-аматорами в умовах приватних гаражів. Прикладом зразка для промислового використання є розчинник для переходів у балончику BODY 777 BLEND об'ємом 1л, а також MOBIHEL 2400 . Для використання в гаражі можна купити розчинник для переходів аерозоль Novol THIN 890 .

Ціна на розчинник для переходів у нашому магазині утримується на рівні значно нижчому, ніж у конкурентів, і якщо ви вирішили щось уточнити щодо використання будь-якого з перерахованих складів, звертайтесь до наших менеджерів-консультантів або скористайтесь сервісом для онлайн-повідомлень.

"Автомаляр Плюс" може запропонувати своїм клієнтам не тільки розчинник для переходів, але й повний набір високоякісних лакофарбових матеріалів, інструментів, засобів індивідуального захисту та супутніх матеріалів.