Якщо у вас виникли питання, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом.

Продувні пістолети

Фільтр
Виробник
SIGMA Пневмопістолет продувний
Є в наявності SIGMA Пневмопістолет продувний
Ціна: 114.78 Add Cart
SIGMA Пневмопістолет продувний подовжений
Продувні пістолети

Для очищення поверхні після ремонту рекомендується використовувати спеціальний інструмент. Продувний пістолет здатний видалити різні забруднення рахунок потужного потоку повітря. Таке безконтактне прибирання швидко позбавить засмічення і не залишить слідів. Для важкодоступних ділянок використовується пістолет подовжений продувний, а моделі з лагідним дулом відмінно підходять для відкритих зон. Таке обладнання незамінне для ремонту автомобіля та допоможе швидко очистити поверхню.

Пневмоінструмент для продування

Продувний пістолет для компресора має просту конструкцію і дозволяє спрямувати струмінь стисненого повітря в потрібному напрямку. Такий інструмент підходить не тільки для очищення деталей, але й допоможе позбавитися засмічення в трубах і шлангах. Залежно від виду робіт можна купити продувний пістолет з подовженим соплом або вибрати укорочену модель. Таке обладнання стане в нагоді в автомайстерні і допоможе якісно виконати ремонт або технічне обслуговування.

Сьогодні продувний пістолет застосовується як для ремонту кузова, так і при відновленні ходової частини автомобіля. Використання цього інструменту, хоч і не має складнощів, вимагає підключення до компресорної установки. Для наведення порядку після ремонту купити продувний пістолет, ціна якого невисока, буде чудовим рішенням. З його допомогою можна легко видалити пил і засмічення з будь-якої ділянки. Таке обладнання не викликає труднощів у використанні і рідко виходить з ладу.

Переваги продувного інструменту

В результаті шліфування, свердління або зачистки поверхні утворюється чимало сміття, яке заважає проведенню подальших робіт. Пневмопістолет продувний дозволить позбутися такого засмічення усуне найменші забруднення. За допомогою цього інструменту можна без перепусток очистити складну геометричну поверхню. Пневмопістолет продувний купити варто не тільки для автосервісу, таке обладнання стане у нагоді при будь-якому ремонті. Серед переваг цього інструменту слід зазначити такі показники:

  • створення потужного повітряного потоку;
  • простота конструкції та надійність у роботі;
  • очищення від пилу та засмічення важкодоступних місць;
  • міцна конструкція не схильна до поломок.

Обдувний пістолет став універсальним засобом для очищення поверхні після закінчення механічної обробки. Після роботи електроінструментом таке прибирання буде необхідним і допоможе видалити скупчення пилу та сміття. Обдувні пістолети ціна яких доступна позбавлять малопродуктивної ручної праці та допоможуть швидше закінчити ремонт.

Пістолети для повітряного продування

Звернувшись до інтернет-магазину «Автомаляр+», можна купити продувний пневмопістолет недорого. Для підключення цього інструменту знадобляться швидкознімні з'єднання та шланги. Продувний пістолет має ергономічний дизайн, а для початку робіт достатньо лише підключити його до компресора та натиснути на курок.