Якщо у вас виникли питання, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом.

Грунти-порозаповнювачі

Фільтр
Колір
Виробник
-17%
Farbid  "Eco " Грунт чорний 4+1 0,8л+отв.0,2л
Є в наявності Farbid "Eco " Грунт чорний 4+1 0,8л+отв.0,2л
Ціна: 305.00 грн. 365.93
APP 2K-HS Acrylfiller 4:1 колір білий 4 л. затверджувач
Грунти-порозаповнювачі

Підготовка автомобіля до фарбування потребує особливої уваги. Крім антикорозійного захисту, слід подбати про вирівнювання нерівностей. Грунт наповнювач відмінно впорається з подібними завданнями та дозволить виправити будь-які кузовні дефекти. Процес такої підготовки набагато складніший за малярські роботи і йому слід приділити чимало уваги. Найбільш ефективний грунт наповнювач 2к, його двокомпонентний склад дозволить створити поверхню, що ідеально підходить для фарбування.

Філери для кузовних робіт

При заводському складанні кузов машини проходить багатоетапну обробку для нанесення лакофарбового покриття. У цьому випадку вирівнювання поверхні не потрібне через відсутність дефектів. Купити ґрунт наповнювач необхідно у разі проведення ремонтних робіт. Такий засіб допоможе вирівняти дефекти, що виникли внаслідок корозії або ударних навантажень. При виконанні ремонтних робіт використовуються склади, що поділяються на такі види:

  1. Первинні (праймери) – ґрунтовки, що мають антикорозійні властивості та наносяться тонким шаром.
  2. Вторинні (філери) – використовуються для заповнення ділянок із порушеною геометрією та дозволяють вирівняти нерівності.

Акриловий грунт наповнювач є найбільш популярним видом вторинної грунтовки, без якого практично неможливо уявити виконання кузовного ремонту. Після такої обробки нанесення емалі не викличе складнощів та дозволить повернути автомобілю естетичну привабливість.

Застосування ґрунтовки наповнювача

Антикорозійна обробка накладається тонким шаром, а вирівнювання поверхні використовується зовсім інший тип грунтовки. Такі склади зазвичай виготовляються на основі акрилу і в залежності від призначення можуть піддаватися подальшому шліфуванню. Грунт порозаповнювач, крім властивостей, що вирівнюють, ще є ізолятором і захищає поверхню від впливу агресивних розчинників автомобільних фарб. Залежно від призначення вторинні ґрунтовки поділяються на такі групи:

  • шліфовані – призначені для усунення дефектів кузовних деталей та вирівнювання їхньої поверхні;
  • не шліфовані – використовуються для «мокрої» обробки, що повністю виключає процес сушіння та шліфування.

Найбільш часто застосовуються наповнювачі, що шліфуються. Такий склад дозволяє усунути дефекти та сформувати ідеально гладку поверхню. Не шліфовані будуть зручні при обробці нових деталей або кузовних елементів позбавлених вад.

Нанесення вирівнюючого ґрунтового складу

Грунт філер використовується тільки після первинної обробки металу і не має антикорозійних властивостей. Наносити такий склад можна одним шаром і більше, що дозволить досягти виключно рівної поверхні. Важливо дати підставі добре висохнути, і лише потім проводити напилення нового шару. Такий грунт заповнювач відмінно приховує дефекти поверхні, і після шліфування є ідеальним шаром для нанесення лакофарбових матеріалів.

При кузовному ремонті слід використовувати як праймер, так і вторинні типи грунтовок. Такий комплекс робіт дозволить не лише вирівняти нерівності, а й гарантує відсутність проблем із лакофарбовим шаром надалі. Грунт наповнювача можна наносити поверх шпаклівки , і цей склад зробить непомітним будь-які сліди ремонту. Компанія "Автомаляр+" реалізує величезний асортимент матеріалів для фарбування автомобіля. У нас буде неважко знайти все необхідне для малярських робіт за невисокою ціною.