Якщо у вас виникли питання, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом.

Розчинники для шпаклівки

Фільтр
Об `єм
Виробник
Novol Розчинник до рідкої шпаклівки, 0,5л
Розчинники для шпаклівки

Автомалярні роботи стають все більш високотехнологічними. Декілька десятиліть тому для вирівнювання поверхні кузова використовувалися легкоплавкі припої, які наносилися за допомогою паяльної лампи, а потім вирівнювалися спеціальними напилками. Потім почали використовуватися пластичні багатокомпонентні маси з високою адгезією – всім знайомі універсальні шпаклівки, що наносяться на оброблювану поверхню за допомогою шпателів.

Зараз для швидкої роботи з великими поверхнями все частіше використовуються рідкі шпаклівки типу «Spray» , які наносяться пневматично, і крім швидкості покриття мають цілу низку позитивних якостей. Для приведення цих складів у потрібну консистенцію їм необхідний розчинник для шпаклювання, схожий за принципом на спеціалізовані розчинники під конкретну емаль.

Як працювати зі шпаклівками Spray і використовувати розчинник для рідкої шпаклівки?

Рідкі шпаклівки наносяться на поверхню за допомогою фарбопульта, і на відміну від класичних, вони дуже добре заповнюють мікродефекти поверхні, в які густіша маса просто не може проникнути. Робота зі спреєвими складами більше схожа на процес ґрунтування або фарбування поверхні – вони рівномірно розпорошуються по площі, висихають і піддаються додатковій обробці абразивними матеріалами . Причому товщина шару, що наноситься за один прохід, може становити до півтора міліметрів. Однак, щоб добитися від такої шпаклівки необхідної консистенції, зручної для нанесення, необхідно так само, як у випадку з фарбами, використовувати спеціальний розчинник для автошпаклівки. Прикладом такого складу може бути Novol THIN 880 .

Перед тим, як почати роботу з рідкою шпаклівкою, вивчіть всі рекомендації виробника, а якщо після цього у вас залишилися питання, зверніться за консультацією до фахівців нашого магазину. Ми рекомендуємо спочатку додавати розчинник для шпаклівки, що розпорошується, до складу невеликими порціями і випробувати його на чорновій поверхні. Необхідно домогтися, щоб при нанесенні виходив ідеально гладка фактура, але без утворення потік. Час до затвердіння правильно розведеної шпаклівки становить не більше двох годин. Після чого вона обробляється абразивними матеріалами, точно як стандартні пластичні маси. Потім проводяться процеси ґрунтування та фарбування.

Позитивні сторони використання системи рідка шпаклівка Spray + розчинник шпаклівки:

  • велика площа обробки – одночасно можна обробити такі поверхні як капот і дах;
  • висока швидкість роботи;
  • усунення етапу фінішної шпаклівки;
  • висока швидкість полімеризації.

З недоліків варто відзначити підвищену вартість такої системи, однак у магазині «Автомаляр+» купити розчинник для автомобільної шпаклівки ви можете за ціною не більшою за стандартний спеціалізований склад, рекомендований виробником емалі.

Наш магазин уже двадцять років займається постачанням ЛКМ та супутніх інструментів. Завдяки великому досвіду ми сформували дуже демократичну цінову політику, а постачальники «Автомаляр+» пропонують максимально якісну продукцію. Тому, купуючи у нас розчинник для шпаклівки Спрей, ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте найкращий продукт з усіх доступних на ринках регіону.