Якщо у вас виникли питання, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом.

Шланги пневматичні

Фільтр
Виробник
Шланги пневматичні

Для подачі стисненого повітря буде потрібно пневматичний шланг, який легко витримає високий внутрішній тиск. За допомогою таких систем виконується підключення будь-якого пневмоінструменту до компресора. Сьогодні можна купити пневматичні шланги різної довжини, що дозволить працювати на відстані від місця підключення. Такі вироби забезпечать стабільне подання стисненого повітря на робочий інструмент.

Шланги для пневмоінструменту

Ручний інструмент поступово витісняється практичним пневматичним обладнанням. Таке обладнання допоможе у кілька разів скоротити час, потрібний на ремонт чи обслуговування автомобіля. Пневматичні шланги легко витримують величезні навантаження, причому їхнє зносостійке покриття відмінно підходить для проведення будь-яких ремонтних робіт. Така оснастка розрахована на внутрішній тиск, що не перевищує 20 бар, що забезпечує безлопатеву роботу потужного пневматичного інструменту.

Для роботи з автотранспортом використовуються лише спеціальні шланги з антистатичними характеристиками. Шланг для пневмоінструменту при високій міцності має хорошу гнучкість. При його розмотуванні він не загрожуватиме прохід або плутатиметься під ногами. Для більшості автомайстерень антистатичний шланг став звичним оснащенням, без якого неможливо уявити обслуговування автомобіля. Після закінчення робіт таке оснащення легко змотується в бухту та поміщається на місце зберігання.

Переваги гнучких шлангів

Повітряні шланги для пневмоінструменту мають посилену оболонку, яку складно зашкодити. З їх допомогою можна підключитипістолети для підкачування коліс або інше обладнання, що працює за рахунок стисненого повітря. Переваги, якими володіє гнучкий шланг для пневмоінструменту, можна оцінити за такими критеріями:

  • стійкі до стирання, ударних та деформаційних навантажень;
  • не захаращують прохід і не стискають рухів майстра;
  • легко витримують значний внутрішній тиск;
  • підходять для всіх видів пневмоінструменту;

Компанія «Автомалр+» пропонує все необхідне для ремонту та обслуговування автомобільного транспорту. При відвідуванні нашого інтернет-магазину не важко купити шланг для пневмоінструменту, ціна такого придбання не викличе фінансових труднощів. За допомогою цієї оснастки буде неважко підключити шліфувальні машинки або обдувний інструмент. У нас можна придбати високоміцні шланги для стисненого повітря, які підійдуть для всіх видів робіт.