Якщо у вас виникли питання, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом.

Електричні шліфувальні машини

Фільтр
Виробник
Електричні шліфувальні машини

Наявність спеціального обладнання є обов'язковою для виконання більшості робіт з відновлення естетики автомобіля. Щоб обробити поверхню кузова потрібно купити шліфувальну машинку для авто, яка замінить масу ручної праці. Вирівнювання ґрунтовки, лакового шару або полірування з таким обладнанням не викличе складнощів та гарантує відмінні результати. Для авто, шліфувальна машина має бути універсальною, що дасть можливість використовувати різні типи насадок.

Устаткування для очищення вирівнювання поверхні

Кузовні роботи вимагають особливої уваги до якості шліфувальної платформи. Глянцеву поверхню емалі легко зіпсувати неправильно вибраним обладнанням. Професійна шліфувальна машина для авто, ціна якої невелика, дозволить не допустити помилок у роботі. Така техніка має спеціально пророблену ергономіку та забезпечить виконання ремонту за короткий термін. Шліфмашина для авто зазвичай оснащується автономним пилозбірником і може працювати в різних режимах.

Наявність ручного електроінструменту вже давно стала обов'язковою для автомайстерні і дозволяє збільшити ефективність праці. Всі шліфувальні машини не тільки зручні в роботі, але й мають наступні переваги:

  • швидка зміна насадок на опорній платформі;
  • зручне перемикання швидкості обертання диска;
  • можливість роботи у нестандартних умовах;
  • мінімальний рівень шуму та вібрації.

Електроінструмент для полірування кузова автомобіля

Використання обладнання для шліфування поверхні практично завдяки спеціальній конструкції таких пристроїв. Не менш цікаві пилососи і системи видалення пилу використовуються при ремонті авто. Для зручності оператора машини шліфувальні електричні мають збалансовану ручку та упори для розподілу навантаження. За допомогою такого обладнання нескладно обробляти великі поверхні, що буде зручно для автосервісу та майстерень.

Видалення мікротріщин або підготовку кузова під фарбування можна виконати самостійно. Для цього необхідно тільки купити шліфувальну машинку для авто, яка легко впорається з такими завданнями. Інтернет-магазин «Автомаляр+» пропонує фарбопульти , електричне обладнання та пневмоінструмент для виконання будь-яких видів робіт з автотранспортом. Ми гарантуємо якість нашої продукції та її своєчасну доставку замовнику.