Фільтр для пневмоінструменту

Фільтр
Виробник
Фільтр для пневмоінструменту

Фільтр для пневмоінструменту необхідний для чіткого функціонування будь-якого обладнання, що працює за допомогою стисненого повітря. Справа в тому, що в повітряній масі містяться пилові частинки органічного та неорганічного походження та водяний пил, а після проходу компресора повітря піддається додатковому масляному забруднення. Такий «коктейль» може швидко вивести з ладу найякісніший пневмоінструмент .

Пневматичний фільтр – на що звернути увагу при купівлі та використанні?

Будь-який повітряний фільтр для пневмоінструменту, який ви у нас знайдете, відповідає сучасним нормативним вимогам. Вам не доведеться турбуватися про термін служби пневмоінструменту, а також якісну роботу фарбопульта для авто , якщо використовується фільтр на компресор для фарбування авто. Головне під час роботи дотримуйтесь наступних правил:

  • використовуйте спеціалізовані мастила при обслуговуванні фільтрів (моторні мастила категорично забороняються);
  • використовуйте фільтри з класом очищення, що відповідає використаному обладнанню;
  • проводьте технічне обслуговування із заміною фільтруючих елементів та зливом конденсату.

Обов'язкова фільтрація повітря має проводитись і при малярних роботах. У цьому випадку доцільно ставити в магістраль кілька ступенів очищення, серед яких обов'язковий вологовідділяючий фільтр. Найякісніші очищувачі використовуються в камерах для фарбування, де фільтр порошкове фарбування використовується для рекуперації порошку фарбуючого складу.

Чому повітряні фільтри краще купувати в «Автомалярі»?

Ми багато років працюємо у сфері постачання лакофарбових складів, автоемалей та обладнання для українських споживачів, співпрацюючи виключно з перевіреними виробниками та постачальниками продукції. Купуючи у нас фільтр для пневмоінструменту, ви можете бути впевнені в його надійності та якості.