Якщо у вас виникли питання, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом.

Підкладки, платформи

Фільтр
Виробник
Підкладки, платформи

Якісний шліфувальний рубанок та шліфувальна підкладка – запорука успішних підготовчих робіт

Перед тим, як перейти до безпосереднього фарбування деталі або автомобіля повністю, необхідно провести найвідповідальніший і найскладніший етап – підготовчий. Під час якого доведеться шліфувати, і виводити до ідеальних значень шари шпаклівки, ґрунтовки та старого лакофарбового покриття автомобіля. Щоб ручне шліфування елементів не забирало багато сил, слід скористатися шліфувальними рубанками різної розмірності, а правильно обрана шліфувальна підкладка дозволить обробити навіть найдрібніші нерівності та вигини поверхні.

Ергономічні шліфувальні рубанки BOLL – вибір професіоналів

Шліфувальні рубанки представлені в асортименті нашого інтернет-магазину – це інструменти польського виробника, дуже вдалі за своєю конструкцією. Незважаючи на те, що за своїми характеристиками та зовнішнім виглядом ці інструменти є лідерами галузі, ціна на них відносно не висока.

Шліфувальні рубанки в Автомаляр Плюс представлені трьома типорозмірами:

Шліфувальна підкладка Mirka – надійний захист підошви шліфувальні машини

Прокладки шліфувальні не тільки захищають частини шліфувальні машини від контакту з абразивом і водою, завдяки їм здійснюється більш щільне прилягання шліфувального кола до оброблюваної поверхні на ділянках з поверхнею, що згинається.

«Автомаляр+» пропонує універсальні захисні прокладки та підкладки фінського виробника Mirka. Вони відрізняються збільшеним терміном служби та добре підібраною сукупністю товщини та пружності матеріалу. Діаметр підкладок становить 150 мм, вони добре підійдуть до пневматичної шліфувальної машини цього ж виробника MIRKA PROS 650CV 150мм , яка так само присутня в асортименті нашого магазину.

Доставка та оплата товару з «Автомаляр+»

Мешканцям міста Дніпро рекомендуємо відвідати наш магазин, що знаходиться за адресою вул. Героїв Сталінграда, 156, де ви знайдете не тільки шліфувальні рубанки та шліфувальні підкладки , але й багато високотехнологічного обладнання та товару для ремонту та фарбування авто. Також можлива доставка кур'єром, вона безкоштовна для наших постійних клієнтів, а також тих покупців, сума замовлення яких перевищує 1000 грн. Для мешканців решти України доставка товару здійснюється за 1-2 дні після підтвердження замовлення службою доставки «Нова пошта».