Якщо у вас виникли питання, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом.

Про інтернет-магазин Автомаляр Плюс

Поставляємо лакофарбові матеріали та обладнання для авторемонту з 1998 року. Наш головний офіс та склад розташований у місті Дніпро за адресою: пр.Богдана Хмельницького, 152. Замовляйте товар у нашому інтернет-магазині або приїжджайте на склад. 
 
Спеціалізуємося на автоемалях і пропонуємо комплексні рішення для кузовного ремонту. Лаки, грунти, шпаклівки, різні спеціальні добавки, абразивні матеріали, малярні стрічки, маскувальні матеріали, скотчі, засоби індивідуального захисту, полірувальники та полірувальні пасти, відрізні та обдирні круги, шліфувальні круги – все це є в Автомаляр Плюс. Працюємо з брендами:

 
Зверніть увагу на ціни в нашому магазині, які на порядок нижчі за аналогічні пропозиції на ринку. Допомагаємо не переплачувати покупцям за рахунок тісних зв'язків із постачальниками та співпраці з 2000 року.
 
Випустили власний бренд автофарб 3Sila. Переконайтеся, що за якістю автоемалі 3Sila не поступаються знаменитим брендам. Це товари з ідентичними характеристиками. Різниця лише в ціні. 3Sila набагато привабливіша за ціною, тому що за розкручений бренд часто доводиться платити дорожче.
 
Звертайтеся, якщо ваш залізний кінь потребує фарбування або кузовного ремонту. Ми розуміємося на фарбуванні, поліруванні, антикорозійному захисті, косметичному догляді за авто. Дамо повну консультацію щодо підбору товару, запропонуємо варіанти вирішення індивідуальних завдань.
 
Для великих компаній та дилерських центрів дамо хороші знижки!