Якщо у вас виникли питання, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом.

Серветки полірувальні для авто

Фільтр
Розмір
Виробник
Menzerna Серветка із мікрофібри сіра 40*40см
-19%
Menzerna Серветка Premium із мікрофібри синя 40*40см
Є в наявності Menzerna Серветка Premium із мікрофібри синя 40*40см
Ціна: 136.00 грн. 167.41
Серветки полірувальні для авто

Серветки полірувальні для авто. Їхні види в «Автомаляр+»

Свіже, тільки нанесене лакофарбове покриття необхідно полірувати. Розподіляти полірувальні пасти по оброблюваної поверхні слід за допомогою полірувальних серветок для авто , так як вони позбавлені ворсу, здатні прибирати розлучення і відрізняються високою поглинанням. Застосовувати деякі такі серветки можна кілька разів поспіль.

Асортимент інтернет-магазину

Не завжди полірування автомобіля може бути проведене лише за допомогою серветок та легких паст. На літньому автомобілі, де лакофарбове покриття вже заматоване сіткою мізерних подряпин, доведеться використовувати шліфувальні машинки з великим набором паст. Професійна машинка, яка може впоратися з будь-яким завданням - MIRKA PROS 650CV .

На автомобіль, покритий свіжою фарбою, вплив шліфувальної машини буде занадто сильним. Тому і використовуються серветки для полірування автомобіля, вони дуже дбайливо впливають на нове лакофарбове покриття. Дуже добре допоможуть привести лакофарбове покриття в порядок серветки Sonax . Вони тонкі, добре вбирають і залишають подряпин на шарі. Крім того, ціна упаковки таких серветок щодо невисока. Серветку Sonax купити у нашому магазині можна у будь-який час за дуже невисокою ціною.

Заслуженою популярністю серед покупців користуються 3М серветки, вони можуть бути трьох видів:

Кожен із видів серветок ЗМ застосовується у своїх конкретних випадках для різних покриттів. Одна з причин їх популярності – можливість повторного використання після прання у гарячій воді. Купити 3М серветки в «Автомаляр+» теж дуже легко, в першу чергу, завдяки гнучкій ціновій політиці магазину та продуманій системі доставки.

«Автомаляр Плюс» – переваги співпраці

Наш магазин радий запропонувати своїм покупцям широкий вибір якісних товарів за конкурентоспроможною та демократичною ціною. Клієнтам, які не мають великого досвіду, буде особливо корисно поспілкуватися з високопрофесійними менеджерами нашого магазину – у них великий досвід роботи у сфері постачання лакофарбових та супутніх матеріалів.

Добре організована та служба доставки магазину «Автомаляр+»: по місту Дніпро доставка здійснюється безкоштовно, за умови суми купівлі більш ніж на 1000грн., для наших постійних клієнтів доставка буде безкоштовною за будь-якої вартості товару. По території України клієнти одержують обраний товар за допомогою служби доставки «Нова Пошта». Завдяки такій організації нашої роботи, купити будь-які полірувальні серветки для авто у «Автомаляр+» дуже просто.