Акрилові ґрунти

Фільтр
об `єм
колір
Виробник
Novol SPECTRAL Грунт UNDER 365 P1 белый 2,8л +отв. H6525 UNDER 0,7л
Novol SPECTRAL Грунт UNDER 365 P5 черный 2,8л +отв. H6525 UNDER 0,7л
Акрилові ґрунти

Акриловий грунт є вирівнюючою основою для нанесення лакофарбового покриття. При виконанні кузовних робіт потрібно виключити будь-які дефекти поверхні, і ґрунтування є обов'язковою операцією. Така обробка дозволяє створити ідеально рівну підкладку для фарби та гарантує, що ця основа прослужить не один десяток років. У нашому інтернет-магазині можна купити акриловий ґрунт від відомих виробників, який допоможе зробити кузовне покриття естетично досконалим.

Особливості нанесення акрилового ґрунту

Під час виконання кузовних робіт не обійтися без спеціальних складів для вирівнювання поверхні. Навіть найретельніше шліфування залишає найменші ризики і не здатне закрити пори металу. Акриловий ґрунт для авто утворює рівну плівку, на яку надалі наноситься фарба. Товщина такої підкладки залежить від структури поверхні, що обробляється і в середньому становить близько 100 мікрон. Від правильності нанесення ґрунту багато в чому залежить і естетика зовнішнього вигляду автомобіля.

Залежно від типу ремонту ґрунтування може проводитися і на шпаклівку, що дозволить приховати сліди рихтування. Без такої обробки нанесення емалі буде безглуздим і дасть бажаних результатів. Грунти акрилові автомобільні часто використовують як наповнювач, і такий склад дозволяє отримати рівну і позбавлену вад поверхню. Нанесення цієї основи виконується тільки за допомогою розпилення, з подальшим сушінням оброблюваних деталей.

Види ґрунтовок на основі акрилу

Підготовка поверхні обов'язкова перед фарбуванням. Акриловий ґрунт, ціна якого невисока, легко справляється з таким завданням та допоможе скоротити витрату лакофарбових матеріалів. При необхідності вирівнювання поверхні допускається нанесення кількох шарів ґрунту. І тут важливо, щоб новий шар перекривав попередній повністю. Залежно від складу акрилова ґрунтовка для авто випускається наступних видів:

 1. Однокомпонентні (1к) – так звані мокрі склади, які використовуються як наповнюючі покриття. Ці ґрунтовки мають високу адгезію і наносяться тонким шаром.
 2. Двокомпонентні (2к) - універсальний склад, що підходить для всіх видів ремонту. З їх допомогою можна приховати будь-які нерівності та підготувати поверхню до нанесення фарби.

Не менше уваги слід приділити і вибору кольору ґрунтовки. Таке покриття має відповідати відтінку автоемалі, що використовується для фарбування. Грунт акриловий універсальний випускається не лише чорного або білого кольору, існують також сірий, жовтий, червоний та інші відтінки.

Робота з акриловою ґрунтовкою

Перед обробкою деталей слід правильно розбавити ґрунтовку. Для цього підійде практично будь-який акриловий розчинник. Пропорції залежать від типу робіт і відрізняються для вирівнювання і підготовки до фарбування. Особливу увагу варто приділити і шліфуванню. Акриловий грунт Novol, як і продукція інших брендів, легко вирівнюється за допомогою абразивних матеріалів . Спочатку виконують грубе шліфування, а потім доводять поверхню фінішним шліфуванням.

Асортимент інтернет-магазину «Автомаляр+» дозволяє вибрати найсучаснішу автохімію та витратні матеріали. У нас можна купити ґрунт акриловий білий або вибрати будь-який інший колір. Такий наповнювач перевершує шпаклівку і може затиратися сухим та мокрим способом. Ми пропонуємо тільки якісний акриловий ґрунт і допоможемо вибрати його колір та склад. На нашому сайті можна знайти все для ремонту авто за найпривабливішими цінами.