Якщо у вас виникли питання, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом.

Рідини в бачок склоомивача

Фільтр
Об `єм
Виробник
Рідини в бачок склоомивача

Правильно підібраний омивач скла підвищує рівень комфорту та безпеку водіння. Такий засіб неможливо замінити звичайною водою та його придбання необхідне для будь-якого автомобіля. Забруднення стекол практично завжди виникає під час руху транспорту і слід використовувати спеціальні засоби очищення. Сьогодні купити омивач лобового скла можна різного типу, що дозволить вибрати найефективніший очисник. Така рідина заливається в спеціальний бачок, що забезпечує її невелику та економну витрату.

Засоби для очищення стекол автомобіля

Рух двірників лобовим склом не гарантує його чистоти. Для видалення слідів від засмічення використовується рідина омивача, яка складається зі спирту та аналогічних речовин, що легко випаровуються. Подібний склад виключає розлучення та здатний видалити будь-який вид забруднень. Для такого типу очищення застосування звичайної води є неприпустимим і лише призведе до розмазування забруднення по всій поверхні скла. Рідина склоомивача має літнє та зимове виконання, що пов'язане з температурою навколишнього середовища.

Крім очищення скла, омивач змащує ущільнення насоса та не допускає його забруднення. Якісна незамерзайка, купити яку можна зовсім недорого, допоможе зробити керування безпечним, і збільшить оглядовість лобового скла. Ця рідина легко видаляє сліди від комах, залишки смол від гілок дерев та аналогічні види засорів. Для професійного очищення можна використовувати й інші засоби догляду за автомобілем , що дозволить надовго зберегти ідеальний стан машини.

Автокосметика для стекол

рідини, Що Легко випаровуються, відмінно підходять для видалення будь-якого типу засорів на лобовому склі. Крім того, зимова рідина створює полімерну плівку, що перешкоджає намерзанню вологи. Такі засоби легко доступні, а їх використання надасть такі переваги:

  • простота очищення поверхні скла;
  • відсутність розлучень і слідів від засмічення;
  • мінімальна витрата засобів, що очищають;
  • збільшення оглядовості дороги та безпеки руху.

Рідина склоомивача, концентрат якої завжди можна знайти у продажу, є універсальним засобом для видалення забруднень. Такий очисник, як і засоби для ремонту скла , зроблять вигляд автомобіля бездоганним. Звернувшись до нашого інтернет-магазину можна придбати омивач скла або іншу автокосметику за найвигіднішою ціною.