Якщо у вас виникли питання, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом.

Умови згоди

Загальні положення

Ця Угода користувача (далі - Угода) відповідно до ст. ст. 633, 641 та гл. 63 Цивільного кодексу України є публічною офертою та адресована не визначеному колу осіб незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець), які бажають придбати товари в інтернет-магазині Автомаляр Плюс (далі - Інтернет-магазин), розташованому в мережі Інтернет за адресою https://avtomaler-plus.com.ua/

Терміни та визначення

 • Якщо інше не випливає з умов даної Угоди, наведені нижче терміни мають наступні значення:
 • Акцепт - повне прийняття Відвідувачем або Покупцем умов Угоди;
 • Відвідувач - будь-яка фізична особа - користувач мережі Інтернет, що здійснює доступ до Інтернет-магазину;
 • Покупець - будь-яка особа, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець), яка замовляє та оплачує Товари в Інтернет-магазині;
 • Продавец - власник товару, що пропонується в Інтернет-магазині;
 • Товар - об'єкт матеріального характеру, допущений до вільного обігу на території України відповідно до чинного законодавства України, представлений до продажу за допомогою Інтернет-магазину;
 • Реєстрація - процедура, в ході якої Посетитель або Покупець за допомогою заповнення відповідних форм Інтернет-магазину надає необхідну інформацію (Особисті дані) для можливості замовлення та оплати Товарів в Інтернет-магазині;
 • Особисті дані - це відомості або сукупність відомостей про фізичну особу, які надаються Посетителем/Покупцем в процесі Реєстрації та дають можливість ідентифікувати Посетителя/Покупця;

Якщо Посетитель або Покупець не згоден з умовами Соглашения, він зобов'язується не користуватися цим інтернет-магазином. Реєстрація в Інтернет-магазині означає, що Посетитель/Покупець ознайомлений з цим угодою, розуміє та приймає її повністю та беззастережно.

Ця Угода може бути змінена та/або доповнена Адміністрацією Інтернет-магазину в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення. Нова або змінена Угода набуває чинності після розміщення її на сайті Інтернет-магазину.

Реєстрація на сайті

 1. Інтернет-магазину Для можливості формування замовлень в Інтернет-магазині Покупцю необхідно пройти процедуру реєстрації та внести необхідні дані для реєстрації на сайті.
 2. При реєстрації на сайті Покупець зобов'язується надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані, для виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем та доставки Покупцеві оплаченого ним Товару.
 3. У процесі реєстрації на сайті Інтернет-магазину Покупець вказує логін (його e-mail) та пароль, за безпеку яких він несе відповідальність. Покупець зобов'язується не повідомляти третім особам логін та пароль, вказані при реєстрації, зберігати ці дані в недоступному для сторонніх місці. За всі дії, здійснені від його імені, тобто з використанням його логіну та пароля, відповідальність несе виключно Покупець.

Персональна інформація Покупця

Приймаючи цю Угоду, Покупець дає згоду на збір та використання певної інформації про нього (див. Політика використання файлів cookie) відповідно до положень Закону України "Про захист персональних даних". Крім того, Покупець дає згоду Продавцю збирати, використовувати, передавати, обробляти та підтримувати інформацію, пов'язану з обліковим записом Покупця.

Замовлення товарів в Інтернет-магазині

 • Покупець може оформити замовлення самостійно після реєстрації на сайті Інтернет-магазину або за телефоном, вказаним у верхній частині сторінки. Після оформлення замовлення покупцю буде надіслано повідомлення про підтвердження замовлення та наявність товару або про припущену дату надходження товару у випадку його відсутності.
 • При оформленні замовлення без реєстрації повідомлення здійснюється за допомогою телефонного зв'язку. При оформленні замовлення в кількості, що перевищує одиницю одного найменування товару та відсутності потрібної кількості товару, Продавець інформує про це Покупця шляхом направлення йому повідомлення. Покупець може погодитись прийняти товар у кількості, що є у Продавця, або анулювати замовлення.
 • У випадку відсутності відповіді на повідомлення протягом 3-х днів, Продавець має право анулювати замовлення. У випадку відсутності товару, вказаного на сайті Інтернет-магазину, унаслідок технічних неполадок, а також з інших причин, не залежних від Продавця, зазначене замовлення анулюється, а Покупець інформується шляхом направлення йому повідомлення.
 • Умови оплати та доставки товару описані в розділі "Доставка та оплата".

Обмеження відповідальності Продавця.

 1. Продавец не несе жодної відповідальності за будь-які помилки, опискові та неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на даному Інтернет-магазині. Продавець докладає всіх необхідних зусиль, щоб забезпечити точність та достовірність представленої на сайті Інтернет-магазину інформації. Усі інформація та матеріали надаються на умовах "як є", без будь-яких гарантій, як явних, так і підсумованих.
 2. Продавець не несе жодної відповідальності за висловлення та думки Відвідувачів Інтернет-магазину, залишені в якості коментарів або оглядів. Думка Продавця може не співпадати з думкою та позицією авторів оглядів та коментарів. У той же час Продавець приймає всі можливі заходи, щоб не допускати публікацію повідомлень, що порушують діюче законодавство України або норми моралі.
 3. Продавець не несе відповідальності за можливі протиправні дії Відвідувача/Покупця щодо третіх осіб, або третіх осіб щодо Відвідувача/Покупця.
 4. Продавець не несе відповідальності за шкоду, збитки або витрати (реальні чи можливі), які виникли у зв'язку з даним Інтернет-магазином, його використанням або неможливістю використання.
 5. Продавець не несе відповідальності за втрату Відвідувачем/Покупцем можливості доступу до свого облікового запису на сайті avtomaler-plus.com.ua (Втрату логіна, пароля, іншої інформації).
 6. З метою вищевикладеного Продавець залишає за собою право видаляти розміщену на сайті Інтернет-магазину інформацію та вживати технічних та юридичних заходів для припинення доступу до Інтернет-магазину Відвідувачів/Покупців, які створюють згідно з висновком Продавця, проблеми у використанні Інтернет-магазину іншими Відвідувачами/Покупцями або Відвідувачів/Покупців, які порушують вимоги Угоди.