Якщо у вас виникли питання, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом.

Пістолети для підкачування шин (коліс)

Фільтр
Виробник
Пістолети для підкачування шин (коліс)

При обслуговуванні автомобільного транспорту ручний інструмент завжди доречний. Пістолет для підкачування шин відмінно доповнить оснащення СТО чи автомайстерні. За допомогою цього інструменту можна перевірити стан шин та нормалізувати у них тиск повітря. Пістолет підкачування з манометром буде чудовим рішенням для підготовки автомобіля до подорожі. Таке обладнання позбавить ручної праці та скоротить час, необхідний для обслуговування автомобіля.

Пневмоінструмент для підкачування коліс

Для накачування шин зазвичай застосовуються механічні насоси. Таке обладнання потребує чималих зусиль і не дуже підходить для обслуговування транспортних засобів. Пневмопістолет для підкачування коліс стане універсальним рішенням для контролю стану шин. Такі моделі оснащуються манометром, який дозволить точно відрегулювати тиск у шинах. В інтернет-магазині «Автомаляр+» можна купити пістолет для підкачування коліс різних модифікацій, що дозволить якісно виконати усі заплановані роботи.

Обслуговування автомобіля без спеціальних технічних засобів може тривати кілька годин або днів. Ручні насоси стають все менш популярними, поступаючись місцем пневматичного обладнання. Сьогодні пістолет для підкачування шин із манометром став звичним інструментом для авторесвісу. Такий пристрій легко підключається до компресора і скоротить час, необхідний на обслуговування автомобіля. Використовуючи пневмопістолети для підкачування шин можна збільшити пропускну здатність СТО, що дозволить обслуговувати більшу кількість транспортних засобів.

Переваги пневмоінструменту для авто

Тиск у шинах надає критичний вплив на безпеку руху та технічний стан автомобіля. Якщо в дороге буде необхідний звичайний насос, то в умовах майстерні варто віддати перевагу пневматичному інструменту. Купити пістолет для підкачування шин коштує будь-якому СТО, що дбає про своїх клієнтів. Використання цього інструменту має такі переваги:

  • обслуговування транспортного засобу займає менше часу;
  • відсутня необхідність застосування ручного інструменту;
  • для використання пневмоінструменту не потрібне навчання;
  • висока точність вимірювання тиску в шинах автомобіля.

Пневматичний пістолет для підкачування варто доповнити іншим інструментом, що працює від компресора. Потужні обдувні пістолети дозволять позбутися пилу та засмічення після ремонту авто. Таке оснащення зручне в роботі та допоможе привести машину в ідеальний стан.

Інструмент для закачування повітря в шини

Пневматичний пістолет для підкачування шин від інтернет-магазину "Автомаляр+" допоможе організувати професійне обслуговування автотранспорту. Для підключення таких пристроїв будуть потрібні спеціальні пневматичні шланги . Пістолет для підкачування коліс необхідний для якісного автосервісу та забезпечить швидке виконання технічно складних робіт.