Якщо у вас виникли питання, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом.

Абразиви для полірування авто

Фільтр
Виробник
3M Trizakt Шліфувальне коло Ø150мм, зерно p1500 (259877)
3M Trizakt Шліфувальне коло Ø150 мм, зерно p3000 (260257)
3M Trizakt Шліфувальне коло Ø150мм ,зерно p1000
3M Trizakt Шліфувальне коло Ø150мм, зерно p6000
Matador № 2000 Водостійкий шліф.папір 230*280
Matador № 2500 Водостійкий шліф.папір 230*280
Matador № 1500 Водостійкий шліф.папір 230*280
Абразиви для полірування авто

Сучасні абразиви для полірування автомобіля

Водії знають, що з часом втрачається початковий блиск лакофарбового покриття машини. Цьому завжди сприяють несприятливий вплив довкілля.

Для відновлення ідеального виду фарбування використовуються абразиви для полірування авто. Вони дозволяють після ремонту кузова зробити поверхню ідеально рівною та готовою під фарбування.

Які бувають абразиви для кузова

Перш ніж купити полірування для кузова автомобіля необхідно знати, які дії - полірування або шліфування. Необізнаній людині важко розібратися у великому асортименті:

Якщо глянути в наш каталог, шліфувальні круги бувають різної зернистості. Шліф папір та сітчастий абразив можна підібрати для грубої та фінішної обробки.

Найрізноманітніші засоби для полірування кузова автомобіля можна придбати у професійних наборах. Такі комплекти цікаві тим, хто займається кузовним ремонтом повсякденно.

Переваги абразивних матеріалів для кузова

Є багато примітних особливостей, якими відрізняються абразиви для кузова .

  1. Цими матеріалами можна працювати вручну або використовувати їх у спеціальних шліфувальних машинах .
  2. Можна купити круг для полірування автомобіля , шліфування зашпакльованої поверхні авто або з корозією.
  3. Абразивні матеріали бувають функціональними. Їх можна застосовувати практично з будь-якою метою, не тільки в кузовному ремонті.

Всі представлені абразиви мають великий робочий ресурс – стійкі до розриву. Вони не бояться високошвидкісного шліфування. Більшість цих матеріалів – водостійкі. Їх не потрібно довго вимочувати. Працюючи ними у воді, вони не набухають і не втрачають своїх робочих здібностей.

Абразивний матеріал високої якості

Фахівці запевняють, що абразиви для полірування авто здатні виконати будь-яку чистку поверхні і досягти відмінного результату. Якщо розбити весь процес ремонту кузова машини від зачистки металевої поверхні, її шліфування до фінішного полірування, то весь цей процес у нас є всі необхідні матеріали. Ними можна зробити обробку всього кузова та локальних його частин.

Зверніть увагу. Якщо ви зв'яжіться з нами за телефоном (068) 062-11-10, (066) 778-11-10, (063) 763-11-10 або напишіть нам онлайн, менеджер швидко і точно підбере потрібний абразивний матеріал для вашої роботи.