Якщо у вас виникли питання, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом.

Промивання для двигуна

Фільтр
Об `єм
Виробник
Промивання для двигуна

Найкращі авто промивання!

Щоб авто не «закипіло» в дорозі і весела подорож не перетворилася на сценарій фільму жахів, варто придбати промивання для двигуна. Що ж є ці розчини і як слід користуватися ними?

Чим важливе промивання двигуна?

Одним з найважливіших аспектів для підтримки автомобіля на ходу є промивання двигуна. Цей захід дозволяє йому не перегріватися. Вагомою функцією в процесі охолодження має радіатор. З нього прохолодніша рідина циркулює в систему двигуна, що дозволяє температурі знижуватися. Робота охолоджувальної системи може бути порушена, якщо не прочищати радіатор. Ця частина автомобіля особливо схильна до впливу зовнішнього середовища. На ній осідає не тільки пил, але також тополиний пух, трупи неуважних комах, пісок, придорожній бруд, накип та іржа. Все це прискорює процес нагрівання рідини. В результаті двигун може бути безповоротно зіпсований. Щоб не витрачати гроші на його ремонт чи покупку нового, необхідно профілактувати цю проблему, своєчасно промиваючи систему. З цією метою багато хто користується простою водою або саморобними лужними розчинами. Але такі засоби недостатньо ефективно знімають забруднення та вимагають великих витрат часу. Крім того, недоброякісне очищення може призвести до корозії металу. Найбільш практичним способом є спеціальна автохімія – рідини для промивання. З її допомогою процес очищення потребує лише 7 хвилин. Якщо діяти відповідно до вказаних на етикетці інструкцій, жодних побічних ефектів не буде викликано.

Що є засіб для промивання двигуна?

Рідина для промивання двигуна складається з різних агресивних компонентів, здатних ретельно очистити рухову систему та захистити її від корозії. Ці засоби актуальні для таких типів паливної системи:

  • для бензинового двигуна;
  • для дизельного двигуна

Ці рідини підходять як для іномарок, так і для вітчизняних автомобілів та запчастин. Щоб не нашкодити своєму авто, важливо знати правила застосування рідин, що промивають.

Як використовувати засоби для промивання?

Промивання радіатора має відбуватися у кілька етапів. Спочатку необхідно остудити двигун і злити з нього всю рідину. По прозорості антифризу чи тосолу можна зрозуміти рівень забруднення радіатора. Потім у систему охолодження заливається рідина для промивання. При цьому потрібно завести авто. За кілька хвилин знадобиться злити промивання. Процедуру необхідно повторювати доти, доки з радіатора не виливатиметься чиста рідина. Сітку радіатора необхідно очищати окремо. Щоб не пошкодити конструкцію ґрат, рекомендується чистити її за допомогою промивної рідини. Де можна купити рідину для промивання?

Де придбати промивання?

Найкращі ціни на промивання представлені в онлайн-магазині " Автомаляр Плюс ". Тільки в нашому каталозі представлений найширший вибір, а також найвигідніше співвідношення високої якості та доступної ціни.

Продовжіть життя своєму авто разом із «Автомаляр +»!