Якщо у вас виникли питання, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом.

Термостійкі

Фільтр
Виробник
Abro Цемент глушника, 170гр (ES-332)
Є в наявності Abro Цемент глушника, 170гр (ES-332)
Ціна: 236.72 Add Cart
Термостійкі

Вузли та деталі автомобіля вимагають не тільки дбайливого відношення, а й відповідного технічного обслуговування. Високоміцний термостійкий герметик використовується для обробки з'єднань, що піддаються впливу високих температур. Його склад полегшить проведення ремонтних робіт та гарантує відсутність протікання або проникнення повітря та газів у місцях нанесення. Герметик термостійкий автомобільний витримує значне нагрівання, а експлуатаційні навантаження не можуть стати причиною руйнування його структури.

Термостійкий клей для автомобіля

У процесі експлуатації транспортного засобу поломки стають неминучими. Незначні пошкодження не вимагають обов'язкової заміни деталей, і силіконовий автомобільний герметик дозволяє швидко позбутися більшості несправностей. Такий термостійкий клей використовується для герметизації фланцевих, різьбових та аналогічних з'єднань. Його полімерний склад нечутливий до нагрівання та підходить для ремонту глушника та інших вузлів автомобіля. Після висихання утворює високоміцну плівку, яка надійно герметизує будь-який тип з'єднання.

На вузлах, повалені впливу високих температур, нерідко виникають тріщини або прогари. Герметик силіконовий термостійкий автомобільний відмінно підходить для такого типу ремонту. З його допомогою можна відновити цілісність вихлопної труби, виключивши витік газів. Такий клей легко загорне дірки і тріщини, що позбавить необхідності заміни деталей машини. Переваги такого ремонту можна оцінити за такими показниками:

  • повна герметизація у місці нанесення клею;
  • опір впливу високих температур;
  • простота нанесення на будь-які деталі автомобіля;
  • збереження герметичності шва необмежений час.

Усунення прогарів та тріщин

Герметик автомобільний термостійкий буде незамінний для будь-якого ремонту. Такий склад перевершує за міцністю кузовні герметики і легко переносить нагрівання, не змінюючи своїх властивостей міцності. В інтернет-магазині «Автомаляр+» можна вибрати будь-який тип кльового складу для виконання ремонтних робіт.

Залежно від характеру пошкодження можна вибрати термостійкий герметик або холодне зварювання , що дозволить повністю усунути поломку. Ми пропонуємо сертифіковану продукцію, якою немає сумнівів. Професійні засоби ремонту мають доступну вартість, а їхнє придбання допоможе виключити більшість поломок у дорозі.