Розчинники алкідні (для 1К продуктів)

Фільтр
об `єм
Виробник
VIKA разбавитель алкидный 0,35л
Немає в наявності VIKA разбавитель алкидный 0,35л
Ціна: 0.00
Розчинники алкідні (для 1К продуктів)

Алкідні автоемалі використовуються понад сто років, а спеціалізовані склади для створення її необхідної консистенції (алкидний розчинник), з'явилися відносно недавно. Тому може виникати питання про доречність використання спеціалізованих складів, тому що їх ціна може бути дещо вищою, ніж у стандартних багатокомпонентних розчинників 646,647, 650 типів . Однак для прискорення процесу сушіння та збільшення опірності кузова корозії, а також полегшення виробничого процесу фарбування, ми рекомендуємо використовувати спеціалізований розріджувач для алкідних автоемалей.

Розріджувач алкідний: бренди

У магазині «Автомаляр +» доступний найширший вибір сучасних та якісних лакофарбових матеріалів та інструментів для робіт. Розріджувач алкідних фарб представлений найбільш затребуваними виробниками:

Будь-який із цих складів пройшов усі необхідні специфікації та доречний для застосування як в умовах великих, високопрофесійних автомалярних майстерень, так і в невеликому приватному гаражі. У нас ви можете купити розчинник алкідної автоемалі за найнижчою вартістю, і при цьому можете бути впевнені у його якості, тому що ми чверть століття є провідним постачальником ЛКМ на ринки регіону.

Чому слід використовувати брендовий розчинник для фарби алкіду, а не універсальний?

Багато автомалярів «старого загартування» при роботі з емалями замінюють алкідний розчинник і використовують універсальні, неспеціалізовані склади багатокомпонентних розчинників. Такий підхід має місце, якщо ви професійний маляр авто, вже не перше десятиліття працюєте в цій сфері і маєте купу власних напрацювань і рецептів. У цьому випадку, навіть при переході на зручніший у роботі матеріал, вам доведеться переучуватися.

Для малярів середнього рівня використовувати фірмовий алкідний розчинник для автофарб буде правильним кроком – до хорошого треба звикати. Порівняно зі стандартними розчинниками вони мають ряд переваг: прискорюють процес сушіння однокомпонентних емалей, роблять його рівномірнішим, зменшують ймовірність виникнення потік при занадто великому шарі і навіть зменшують ймовірність виникнення корозії. Останнє відбувається завдяки тому, що спеціалізований розчинник алкідної фарби для авто може зменшувати розрив, між утворенням застиглої поверхневої плівки на нанесеному складі, і застиганням глибинних шарів, тим самим полімеризація складу проходить рівномірніше і створює більш стійке покриття.

Необхідно пам'ятати, що всі розчинники, і алкідний розчинник у тому числі, є вогненебезпечними і токсичними рідинами, тому при роботі з ними не забувайте про техніку безпеки і використання засобів індивідуального захисту .