Якщо у вас виникли питання, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом.

1К Нітрошпаклівка

Фільтр
Виробник
BODY NITRO Шпаклівка 150 грам, колір сірий ( 980)
APP Шпаклівка однокомпонентна 100мл
1К Нітрошпаклівка

Фарбування автомобіля завжди передується ретельним обробленням різних поверхонь і підготовкою їх до власне процесу фарбування. Досить часто, у цьому процесі застосовується таке рішення, як нітрошпаклівка, за допомогою якої можна вирішувати безліч подібних завдань, досить швидко та відносно недорого.

Де застосовується нітрошпаклівка при фарбуванні автомобілів

Ця суміш складається з акрилової смоли і розчинених у ній різних наповнювачів та пігментів. Вона застосовується для остаточного доведення поверхні перед фарбуванням. При цьому нітрошпаклівка допомагає усунути всі дрібні дефекти. У тому числі, різноманітні нерівності, подряпини тощо. За допомогою цього засобу можна швидко та якісно зашпаклювати такі поверхні.

  • Грунти акрилового типу з 1-го та з 2-х компонентів
  • Поверхні із поліефірних смол
  • Поверхні із поліефірних ламінатів
  • Старі поверхні, вкриті лаками

У всіх цих випадках, дрібнозерниста шпаклівка допоможе довести поверхню до ідеально гладкого стану і забезпечити максимальну адгезію між фарбуючим складом і поверхнею, що фарбується. З обмежень варто відзначити той факт, що дану шпаклівку не слід наносити безпосередньо на металеву поверхню.

Яким чином застосовується дрібнозерниста шпаклівка


Насамперед, така дрібнозерниста шпаклівка повинна наноситися тонкими шарами. При цьому, нанісши один шар, необхідно зробити перерву від 15 до 309 хвилин для того, щоб розчинник встиг випаруватися. Такий спосіб роботи забезпечить максимально якісний та надійний результат. Після висихання останнього шару слід провести шліфування поверхні. Чим якісніше була нанесена шпаклівка, тим легше її шліфувати і тим якіснішою буде поверхня для нанесення фарби.
Слід також дотримуватися правил зберігання даної шпаклівки. Зберігати її слід у темному та досить прохолодному місці, уникаючи попадання на ємність, у якій зберігається склад, прямих променів Сонця.
Ми пропонуємо достатньо різноманітних варіантів даного рішення для того, щоб можна було підібрати найбільш оптимальне рішення для кожного конкретного випадку. При цьому покупець завжди може розраховувати на професійну допомогу наших співробітників у виборі необхідної шпаклівки. Також у нашому магазині ви знайдете необхідні шпателя, лінійки та ключі, та ґрунти для обробки автомобіля.