Якщо у вас виникли питання, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом.

Розріджувач металік - розчинник для базових автоемалей (металіків)

Фільтр
Об `єм
Виробник
3SILA Розчинник металік 1л
Є в наявності 3SILA Розчинник металік 1л
Ціна: 164.44 Add Cart
MOBIHEL Розріджувач базових автоемалей 0,6л
Розріджувач металік - розчинник для базових автоемалей (металіків)

Розріджувач металік, як і випливає з його назви, застосовується для отримання необхідної консистенції базових автоемалей типу металік. При високоякісному фарбуванні автомобіля краще використовувати саме розчинники, орієнтовані на той чи інший вид фарби, або рекомендовані виробником лакофарбового складу, оскільки стандартні розчинники типів 646,647 і 650 можуть давати небажані наслідки при їх додаванні в сучасні ЛКМ, на кшталт «яблучного» ефекту, тривале сушіння.

Як вибрати розчинник для металіка?

Щоб придбати якісний розчинник для базових автоемалей, скористайтесь, в першу чергу, рекомендацією виробника емалі, якщо її немає, то ви можете звернутися за детальною консультацією до менеджерів нашого магазину за вказаними на сайті телефонами або скористатися сервісом повідомлень. Найбільший попит серед професійних малярів має розчинник для базових фарб трьох марок - 3SILA, Vika, MOBIHEL.

Купуючи розчинник фарби металік вищезгаданих марок в нашому магазині, ви можете бути повністю впевнені в його якості. Як приклад вам може послужити розріджувач мобіхел металік, про який багато хороших відгуків від професіоналів з експлуатаційних характеристик, і в той же час цей розріджувач мобіхел у нашому магазині має дуже демократичний рівень вартості. Не дуже поступається йому за характеристиками і розріджувач vika.

Багато хто намагається замінити брендові розріджувачі на якісь універсальні варіанти, ми б робити цього не рекомендували – якщо ви бажаєте отримати справді високоякісний результат проведення лакофарбових робіт, то не порушуйте циклів, задуманих виробником матеріалів.

Рекомендації для роботи

Металіки – досить примхливий вид фарб, що має високі декоративні властивості, гарну стійкість до корозії та ультрафіолету завдяки наявності у складі алюмінієвої пудри. Виробники високоякісних металиків чітко вказують пропорції змішування, але перед тим, як ви приступите до цього процесу, ми радимо вам перевірити зазначені пропорції на невеликій кількості фарби, тобто зробити щось на зразок пробника. Класичний варіант, як використовувати розріджувач для металиків, виглядає таким чином:

  • наноситься перший шар базової емалі, з розріджувачем він перемішується в пропорціях приблизно 1/2 тому називається «сухим»;
  • після витримки в 15-20 хвилин густо наноситься другий шар, де розріджувач металік розмішаний у пропорції 1/1, це - основний шар;
  • після повного висихання наноситься третій шар з аналогічною пропорцією 1/1 але товщина шару повинна бути мінімальна;
  • наноситься лак і поверхня полірується.

Результат процесу залежить не тільки від матеріалів, але й від температури і вологості навколишнього повітря, ваших навичок володіння фарбопультом або аерографом і звичайно від підготовки поверхні.

На закінчення хотілося б сказати про дотримання техніки безпеки, так як розріджувач металік є агресивним хімічним складом з високою випаровуваністю, тому не забувайте про засоби індивідуального захисту та спецодягу .