Якщо у вас виникли питання, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом.

Холодне зварювання

Фільтр
Виробник
Abro Холодне зварювання чорне 57гр
Є в наявності Abro Холодне зварювання чорне 57гр
Ціна: 226.30 Add Cart
Холодне зварювання

Клей холодне зварювання - надійний помічник на всі випадки життя

Важко перерахувати всі випадки, в яких вам може знадобитися холодне зварювання . Випускні колектори, глушники, каталітичні нейтралізатори під час експлуатації автомобіля можуть вимагати невеликого ремонту. Клей холодне зварювання для металу допоможе вам у тих ситуаціях, коли скористатися звичайним зварюванням неможливо.

Холодне зварювання асортименту «Автомаляр+»

Для постачання матеріалів та інструментів, що супроводжують автомалярні роботи, наш магазин використовує тільки загальновідомі бренди, якість продукції яких не викликає жодного сумніву. Холодне зварювання, яке ви можете знайти у «Автомаляр Плюс», випускається компанією Abro. Ця велика американська компанія, історія якої починається 1939 року. Вся продукція під цим брендом відрізняється високою якістю та відмінними користувальницькими характеристиками.

Abro Холодне зварювання чорне являє собою стійкий до агресивних середовищ пластиліноподібний клей, яким дуже добре усувати ушкодження бензобаків, радіаторів, глушників та кузовних деталей. Твердить цей склад у термін від години до доби, залежно від товщини шару.

Abro Термометал легко наноситься і може оброблятися після затвердіння. Максимальна товщина шару складає 6 мм. Цим складом можна з'єднувати між собою металеві деталі, видаляти глибокі вм'ятини та наскрізні отвори діаметром до сантиметра. Відмінною властивістю складу є його висока вогнетривкість.

Високоякісний клей холодне зварювання купити в «Автомаляр +» вам не складе труднощів, так само як і отримати всі консультації щодо його застосування від наших консультантів. Перераховані склади відрізняються високими характеристиками міцності і тривалим терміном служби. Головне при їх використанні чітко дотримуватися вказаних інструкцій, а саме:

  • ретельно видалити іржу;
  • знежирити склеювані поверхні;
  • при необхідності зробити локальне нагрівання місця зварювання для кращого схоплювання.

Чому бути клієнтом «Автомаляр+» справді вигідно?

Досвід роботи нашого магазину дозволив скласти список тих виробників, товари яких відрізняються поєднанням своїх властивостей. При придбанні їх ви отримаєте всі необхідні консультації від працівників «Автомаляр Плюс». Завдяки великим обсягам торгівлі в нашому магазині, на клей холодне зварювання ціна буде набагато нижчою, ніж у конкурентів, втім, як і на інші товари магазину. Доставка обраної продукції буде безкоштовною для постійних клієнтів, а по території України вона триватиме максимум 2-3 дні, залежно від віддаленості пункту доставки. При отриманні своєї покупки, ви можете оглянути її перед тим, як робити оплату.

Купуючи в магазині «Автомаляр+» навіть такий невеликий товар як клей холодне зварювання, ви можете бути впевнені, що він прийде до вас під час і приємно здивує своєю якістю.