Якщо у вас виникли питання, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом.

Грунти під клей для скла

Фільтр
Виробник
Грунти під клей для скла

Установка автомобільного скла є досить складним процесом. Ці роботи вимагають не лише спеціальних навичок, а й різноманітних технічних засобів. Для виконання таких операцій може знадобитися праймер скла, який значно полегшить процес вклеювання. Цей спеціальний грунт має високу адгезію, що забезпечує міцну фіксацію всіх елементів. Праймер для скла автомобіля не викликає складнощів у нанесенні та після висихання утворює надійну основу під клей.

Вклеювання автоскла за допомогою праймера

Для заміни автомобільного скла використовується спеціальний інструмент, який дозволяє унеможливити пошкодження салону або лакофарбового покриття. Такі роботи вимагають видалення залишків старого клею та ретельної обробки поверхні. Для подальшої установки необхідно купити праймер для скла та підготувати спеціальний клей для монтажу . Сам процес установки повинен проводитися фахівцями, які виконають вклеювання, гарантуючи рівномірність та герметичність примикання скла.

Праймер для вклеювання скла використовується вже більше 50 років, причому правильне вклеювання автоскла дозволяє збільшити жорсткість кузова транспортного засобу. Якщо розглянути такі роботи докладніше, то неважко помітити, що вони складаються з наступних операцій:

 • демонтаж пошкодженого лобового скла;
 • очищення поверхні від залишків клею та бруду;
 • знежирення місця встановлення автоскла;
 • нанесення праймера по всій довжині краю скла;
 • обробка отриманого підстави активатором;
 • нанесення клейового складу та фіксація на ньому скла.

Переваги використання праймера

На перші автомобілі скла встановлювалися за допомогою гумових ущільнювачів. Така конструкція не забезпечувала достатньої жорсткості кузова та використання клею надає набагато більшу безпеку руху. Праймер активатору для скла став відмінним рішенням, яке гарантує повну герметичність з'єднання. Така вклейка має високу надійність і забезпечить такі переваги:

 • при аварії скло не вилітає із машини;
 • спрацювання подушок безпеки виключає травматизм;
 • підвищена твердість кузова не допускає сильної деформації;
 • при зіткненні пасажирів не викидає із салону на дорогу.

Види та призначення праймерів для монтажу стікла

Сьогодні праймер клей для скла випускається різними виробниками та дозволяє швидко та якісно виконати монтаж скла. Серед сучасної автохімії можна виділити продукцію наступних виробників:

 • АРР Primer – якісна підкладка-праймер для встановлення автоскла. Має спеціальний губчастий аплікатор для полегшення нанесення;
 • Teroson – поліуретановий праймер-активатор із високими адгезійними властивостями. Випускається у чорному кольорі та має стійкість до ультрафіолету;
 • CROCODILE - праймер, що добре зарекомендував себе, має тягучу консистенцію. Такий склад легко лягає на будь-яку поверхню;
 • BOLL – зручна у використанні серія витратних матеріалів, яка представляє вже готовий до роботи аплікатор для нанесення ґрунту.

Праймер активатор гарантує високу адгезію клею, що унеможливить попадання повітря під кромку скла. Інтернет-магазин «Автомаляр+» пропонує величезний вибір грунтовок, затверджувачів та емалей, який допоможе упорядкувати будь-який автомобіль. Весь праймер для скла, що реалізується, відповідає міжнародним стандартам і його використання гарантує надійну фіксацію автоскла. Ми допоможемо підібрати інструмент для ремонту та забезпечимо необхідними матеріалами.