Якщо у вас виникли питання, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом.

Шліфувальні круги 150мм.

Фільтр
Зерно
Виробник
APP NTools Робочий диск 14+1відп. d150, 18mm.TR 150U/R
Smirdex Круги абразивні 150мм 6 отворів, зерно р150
Smirdex Круги абразивні 150мм 6 отворів, зерно р180
Smirdex Круги абразивні 150мм 6 отворів, зерно р 80
Шліфувальні круги 150мм.

При зачистці поверхні практично неможливо уникнути використання абразивних матеріалів. Коло шліфувальне 150 допоможе позбавитися нерівностей та подряпин на металі або інших твердих поверхнях. Використання цих витратних матеріалів набагато зручніше, ніж будь-який ручний інструмент. Коло шліфувальне 150 мм легко встановлюється в шліфувальну машину і дозволить швидко виправити дефекти поверхні.

Матеріали для шліфування

При ремонті автомобіля досить важко повністю усунути всі кузовні недоліки. Для вирішення подібних завдань потрібно придбати круг шліфувальний 150 мм. За допомогою цієї оснастки легко видалити всі нерівності, причому така робота не займе багато часу. Абразивна поверхня на цих витратних матеріалах легко впоратися із зачисткою металу та дозволить виконати якісне шліфування. Коло наждачне 150 надійно кріпиться до шліфувальної машини і безпечне в роботі.

Для отримання ідеально рівної основи виглядає не тільки ручний інструмент. За допомогою абразивного кола можна зачистити зварний шов або виконати шліфування деталей. Таке оснащення має спеціальну перфорацію, яка допоможе видалити пил, що утворюється в роботі. Сьогодні круги наждакові 150 можна купити з різною зернистістю і розташуванням перфорації. Такі витратні матеріали не викликають проблем із закріпленням на інструменті та швидко замінюються у процесі роботи.

Круги для зачистки поверхні

Використання абразивних матеріалів у шліфуванні дозволяє отримати рівну поверхню, позбавлену вад. Для дрібних робіт рекомендується використовувати шліфувальні круги D-125, а для великих площ варто вибрати диски діаметром 150 мм. Коло абразивне 150 сьогодні легко знайти у продажу, а використання цих витратних матеріалів має наступні переваги:

  • усунення подряпин та поверхневих дефектів;
  • якісне шліфування та зняття нерівностей;
  • робота з металу та інших підстав;
  • зачищення швів та підгонка деталей.

Для усунення поверхневих дефектів купити абразивне коло 150 буде правильним рішенням. Такі витрати мають невисоку вартість і надійні в роботі. Для ручного доведення буде не зайвим і наждачний папір у рулонах, за допомогою якого можна усунути найменші дефекти. Інтернет-магазин «Автомаляр+» пропонує величезний асортимент абразивних матеріалів, що підходить для будь-якого ремонту.