Полірування фар

Фільтр
Виробник
Motip лак для тонування ліхтарів ЧЕРВОНИЙ 150мл
Motip лак для тонування ліхтарів ЧОРНИЙ 150мл
3М Поліроль 500мл 59015 для відновлення пластику
Набір для відновлення фар Turtle Wax (FG7606)
Полірування фар

Згодом поверхня фар втрачає свою прозорість, що робить їх світло більш тьмяним. Відновити початковий стан досить просто, але для цього будуть потрібні спеціальні засоби. Поліроль для фар є дрібним абразивом, який дозволяє повернути пластмасі її прозорість. За допомогою такого набору не важко самостійно видалити подряпини і помутніння пластику. Професійне полірування для фар, купити яке можна за невисокою ціною позбавить звернення до майстерні, що буде вигідно у фінансовому плані.

Засоби для відновлення прозорості пластику

Абразивна дія пилу, сонячні промені та миття автомобіля агресивними засобами призводять до поступового помутніння фар. Такі наслідки можна легко виправити власноруч або звернувшись до сервісного центру. В обох випадках використовується поліроль для фар, купити яку не складе труднощів. Цей набір містить всі необхідні компоненти для відновлювальних робіт. Засіб для полірування фар дозволяє позбавитися навіть дуже сильного помутніння і не викликає труднощів у застосуванні.

Відновлення прозорості відбувається за рахунок видалення мікродрапин, які є основною причиною помутніння пластику. Будь-який засіб для полірування фар автомобіля складається з цілого комплекту абразивних матеріалів для шліфування та допоміжних засобів. Такий набір здатний нейтралізувати навіть сильне помутніння, що набагато вигідніше за придбання нового комплекту фар. Процес відновлення пластику не займає багато часу і залежить від кількості подряпин та інших пошкоджень.

Поліролі для відновлення фар

За допомогою спеціального набору полірування можна легко відновити початкову прозорість більшості видів пластику. Сьогодні засіб для полірування фар автомобіля можна купити за розумною ціною. Такий комплект, як і засоби захисту кузова , має докладну інструкцію, що дозволить досягти максимальної прозорості. Використання такої поліролі є абсолютно безпечним і має наступні переваги:

  • простота нанесення засобу, що очищає;
  • очищення поверхні фар не перевищує 40 хвилин;
  • повне відновлення світлопропускної спроможності;
  • комплект вже включає все необхідне професійне полірування.

Засоби для реставрації фар

Зазвичай помутніння пластика легко виправити самостійно. Поліроль для фар слід використовувати після застосування засобів для видалення забруднень , що дозволить досягти успіху в очищенні. Ми пропонуємо лише найкращу автохімію, яка дасть гарантований результат.