Якщо у вас виникли питання, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом.

Алкідна автоемаль

Фільтр
Об `єм
Колір
Виробник
Farbid Емаль чорна матова 0,4 кг
Є в наявності Farbid Емаль чорна матова 0,4 кг
Ціна: 154.79 Add Cart
MOBIHEL Алкідна автоемаль 1л, колір 000-чорний-мат
MOBIHEL Алкідна автоемаль 1л, колір 233-біла
MOBIHEL Алкідна автоемаль 1л, колір 564-кіпаріс
MOBIHEL Алкідна автоемаль 1л, колір 107-баклажан
MOBIHEL Алкідна автоемаль 1л, колір 425-андріатика
MOBIHEL Алкідна автоемаль 1л, колір 601-чорна
MOBIHEL Алкідна автоемаль 1л, колір 236-бежева
MOBIHEL Алкідна автоемаль 1л, колір 110-рубін
MOBIHEL Алкідна автоемаль 1л, колір 605-нарва
MOBIHEL Алкідна автоемаль 1л, колір 428-медео
MOBIHEL Алкідна автоемаль 1л, колір 201-біла
MOBIHEL Алкідна автоемаль 1л, колір 303-хакі
MOBIHEL Алкідна автоемаль 1л, колір 202-сніжно-біла
Алкідна автоемаль

При відновленні зовнішнього вигляду автомобіля практично неможливо обійтись без фарбування. Для виконання таких робіт відмінно підійде фарба алкіду, завдяки якій вдасться повернути кузовним елементам естетичні якості. Такий склад не викликає складнощів у роботі та підходить для самостійного нанесення. Алкідна автоемаль використовується вже більше 60 років і дозволяє отримати рівно пофарбовану поверхню, позбавлену недоліків. Хоча така емаль не використовується на виробничих лініях, її застосування в майстернях не втратило актуальності.

Фарби на основі алкідних смол

Алкідна емаль має високу полімеризацію, для якої необов'язкові спеціальні умови. Така фарба висихає на повітрі, а для прискорення цього процесу варто скористатися примусовим сушінням. Серед подібної продукції найбільш затребувана алкідна автоемаль Віка та Colomix, які випускаються у широкій кольоровій гамі.

При всіх своїх перевагах алкідні склади потребують подальшого полірування та нанесення лаку, що дозволяє продовжити їх термін служби. Не слід забувати і про те, що подальші роботи проводяться лише після повного висихання фарби.

Алкідна автофарба відноситься до однокомпонентних емалей з тривалим періодом сушіння. Після нанесення фарби, на поверхні кузовних деталей утворюється тонка плівка, що ускладнює подальше висихання. Для повної полімеризації потрібно близько 2 тижнів, після чого можна переходити до полірування.

Сама по собі фарба алкіду для авто не запобігає корозійним процесам і для захисту металу перед її нанесенням буде потрібно грунт , що дозволить унеможливити появу іржі на кузовних деталях.

Переваги та особливості нанесення алкідних фарб

Полімерні смоли, хоч і вимогливі до часу сушіння, не мають аналогів у ціні. Придбати фарбу алкіду для авто буде набагато дешевше ніж акрилову, що для більшості автолюбителів має визначальне значення. Такі емалі забезпечують якісне покриття, яке прослужить не менше 5 років, а додатковий захист лаковим складом тільки збільшить експлуатаційні характеристики. Алкідна фарба по металу має такі переваги:

  • рівномірність нанесення лакофарбового шару;
  • висока еластичність та полімеризація;
  • стійкість до механічних пошкоджень;
  • низька вартість та простота використання.

Алкідні лакофарбові матеріали

Алкідна автомобільна емаль затребувана для фарбування вже не нових транспортних засобів. Цей тип фарби не призначений для локального кузовного ремонту через незначну зміну відтінку в процесі висихання. Алкідна фарба підійде для автолюбителів без досвіду в фарбуванні авто і може використовуватися з будь-яким краскопультом. Консистенція цієї автоемалі не допускає розтікання, що допоможе уникнути утворення потік на кузовних деталях машини. У нашому інтернет-магазині запропонований широкий вибір алкідних автоемалей і знайти потрібну не важко.