Якщо у вас виникли питання, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом.

Аерозольний клей

Фільтр
Виробник
Akfix (705) Клей 50гр + активатор 200гр.
Є в наявності Akfix (705) Клей 50гр + активатор 200гр.
Ціна: 131.51 Add Cart
Аерозольний клей

Аерозольний клей для фіксації високопористих матеріалів

Серед витратних матеріалів, що використовуються у ремонтних роботах з відновлення транспортних засобів, можна виділити аерозольний клей. Це клеючий засіб у балончику, який здатний фіксувати будь-які матеріали. Завдяки упаковці у вигляді аерозолю такий клей зручно використовувати без додаткових засобів у вигляді кистей, валиків або складніших систем розпилювання.

До того ж, компактні аерозолі набагато економічніші, адже у них регулюється кут розпилення, тому можна не турбуватися про те, що клей витрачається нераціонально. В автомобільній промисловості аерозольний клей використовується для обшивки та перетяжки салонів та стель в автомобілях, перетяжки торпеди та керма та багатьох інших завдань.

Крім того, аерозольні клеї зарекомендували себе як відмінні матеріали для кріплення ізоляції на листовому металі, фіксації фольги, пластику, тонких декоративних тканин та ін.

Основні особливості аерозольних клеїв:

  • універсальність (підходить для різних матеріалів);
  • комфортне нанесення;
  • швидке висихання;
  • економна витрата;
  • надійна фіксація;
  • безпеку.

Важливо відзначити, що аерозольний клей не вбирається в матеріал, а залишається на його поверхні, не залишаючи плям і не роз'їдаючи сам матеріал. У процесі склейки такий клей наноситься на обидві поверхні, потім необхідно дати йому підсохнути і здійснити щільний притиск поверхонь, що склеюються. Так легко і просто можна досягти бажаного результату – міцного та надійного зчеплення поверхонь.

Аерозольні клеї за вигідною ціною від avtomaler-plus.com.ua

Якщо Вам потрібний якісний аерозольний клей для виконання ремонтно-відновлювальних автомобільних робіт, зверніть увагу на асортимент такої продукції в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо оригінальні товари від провідних виробників за найвигіднішими цінами.

З аерозольним клеєм Ви назавжди забудете про пензлики, валики, ватяні тампони та інші витратні атрибути для фарбування та нанесення клеючих складів. Економна витрата аерозольного клею дозволить застосовувати його багато разів, а спеціально продуманий розпилювач на балончику забезпечить зміну ширини факела від тонкого струменя до ширшої «смуги». Замовляйте високоякісні аерозольні клеї в магазині «Автомаляр Плюс», і Ви обов'язково залишитеся задоволеним кінцевим результатом.