Якщо у вас виникли питання, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом.

Серветки та рушники для знежирення поверхні

Фільтр
Об `єм
Виробник
Серветки та рушники для знежирення поверхні

Процес позбавлення жирів є невід'ємною частиною підготовки будь-якої поверхні до більшості операцій, пов'язаних з їх ґрунтовкою та фарбуванням. При цьому від якості знежирення залежить дуже багато. Серед інших умов успіху, варто згадати і такий момент, як якісні серветки, що знежирюють . Про те, навіщо вони потрібні і як їх правильно вибирати, йтиметься нижче.

Процес знежирення поверхні та знежирюючі серветки

Перед фарбуванням кузова автомобіля він обов'язково повинен бути звільнений від жиру. Адже наявність жиру значною мірою ускладнює процес фарбування. На жирній поверхні дуже низький рівень адгезії фарби з поверхнею. Тому якісний результат можна отримати тільки повністю знежиривши поверхню. При цьому, робити це слід спеціальними засобами та спеціальними аксесуарами . До таких аксесуарів, поза всяким сумнівом, відносяться серветки, що знежирюють . Такі серветки набагато кращі за будь-який шматок тканини. Крім того, вони не мають ворсу. Тому зовсім не залишають нічого на поверхні. З цієї причини серветки для знежирення є дуже популярними серед майстрів, які займаються фарбуванням різних поверхонь автомобіля.

Яким чином використовуються серветки для знежирення?

Перш за все, варто зауважити, що ці вироби мають дуже значну міцність, що дозволяє використовувати їх дуже ефективно, в будь-якому випадку. Сам процес знежирення дуже складний. Він складається з двох основних етапів:

  • Одна з серветок змочується у спеціальному знежирювальному засобі, вибір якого залежить від необхідності вирішення того чи іншого завдання. Змоченою серветкою ретельно змочується поверхня, яку необхідно знежирити.
  • Відразу після змочування береться інша серветка, суха. З її допомогою насухо витирається вся поверхня. Таким чином, на поверхні зовсім не залишається тригліцеридів. Тобто жирів. І лише після цього, можна приступати до подальших операцій.

Слід зазначити, що серветки для знежирення – це дуже зручний аксесуар, який значно полегшує роботу, порівняно з використанням шматків старих тканин, як іноді роблять деякі люди. У нашому Інтернет магазині, в будь-який час, можна придбати якісні серветки, що знежирюють, за цілком доступною ціною.