Якщо у вас виникли питання, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом.

Лак PPG D800 1л. + за-ч D802 0,5 л.

Поставити питання про цей товар

Лак ppg d800 – це фінішна складова концепції ремонту ЛКП, що складається з базового шару емалі та лаку. Отримане за допомогою таких компонентів лакофарбове покриття не відрізняється/перевершує за основними параметрами заводське конвеєрне за гарантіями та ступенем якості. При цьому рівно наносити ppg d800 досить просто навіть автомаляру-початківцю.

Лак ppg: переваги роботи

Лак доступний у двох варіантах виконання: LS (для використання в умовах звичайного гаража, з повним періодом сушіння, зазвичай наноситься в 3 шари) і MS (використовується в камері, скорочує терміни роботи, наноситься в 2 шари). Лак автомобільний ppg – основні параметри:
  • значний рівень відображення поверхні;
  • міцність покриття та ідентичність з властивостями автозаводських лаків;
  • лак напилюється на базове покриття PPG після його ретельного очищення та витримування повного циклу сушіння.
При роботі зі складом обов'язково використовуйте належні засоби індивідуального захисту і дотримуйтесь техніки безпеки.

За всіх високих експлуатаційних характеристик складу, на лак ppg d880 ціна не стане вам неприємним відкриттям - вартість його знаходиться на рівні менш іменитих і технологічних конкурентів. Детальну інформацію про параметри витримки, нанесення та сушіння вам дасть на ppg лаки офіційний сайт.

Чому лак ppg d800 купити вигідно можна в «Автомаляр+»?

Наш магазин спеціалізується на постачанні та продажу високоякісних лакофарбових матеріалів (лаків, емалей та грунтів), а також повного комплексу супутнього обладнання, включаючи пневматичний та електроінструмент. Завдяки тривалому періоду співпраці з виробниками ми можемо підтримувати вартість своїх товарів нижчу, ніж у найближчих конкурентів, лак ppg d800 нарівні з іншими сучасними продуктами користується постійним та стійким попитом наших покупців.

Читати далі

Атрибути

  • Об `єм

Відгуків (4)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha
563.75 грн.
  • Є в наявності
  • Модель: 00000259754

Рекомендовані товари