Akfix (702) Клей 20гр.

Ask a question about this product

AKFIX 702- високоякісний однокомпонентний готовий до застосування, універсальний клей, що швидко полімеризується, на ціанокрилатній основі.
Властивості клею
Швидке та якісне склеювання. Не вимагає попередньої ґрунтовки. Не містить розчинника. Полімеризується під впливом вологості повітря.

Застосування клею
Склеювання пористих матеріалів, фарфору, кераміки, скла, слонової кістки, дорогоцінного каміння, гуми, пластмас, еластомерів, паперу, картону, дерева, металів, ПВХ, а також різноманітних штучних матеріалів.

Використання клею
Рекомендована температура для використання від +5°C до +40°C. Місця склеювання повинні бути сухими та очищеними від пилу, жиру та фарби. Ціанокрилат твердне під впливом вологості повітря. У сухому повітрі слід попередньо подихати на місце склейки. Наносити клей потрібно тільки на одну з поверхонь, що склеюються. Після нанесення клею поверхні притиснути і утримувати протягом 1 хвилини. Перевірити можливість склеювання пластмас можна так: на очищену поверхню помістити краплю води. Якщо крапля розтікається, можна склеювати. Якщо крапля зберігає форму кульки, то міцне склеювання неможливе.

Запобіжні заходи
Ціанокрилат потребує обережного поводження. Не давайте дітям. Якщо у процесі застосування Ваші пальці випадково склеїлися – не розривайте їх! Повільно та обережно розділіть їх круглим предметом (наприклад, олівцем). Через деякий час шкірний жир сам відкине залишки клею. Якщо клей потрапив у вічі, негайно промийте їх великою кількістю води та зверніться до лікаря. Не намагайтеся розплющити очі силою. При попаданні всередину переконайтеся, що дихальні шляхи вільні. Продукт майже відразу полімеризується у роті, тому його практично неможливо проковтнути. Слина поступово відокремить весь твердий продукт.
0.00 грн.
  • Є в наявності
  • Модель: 00000256319

Відгуків (0)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha