Якщо у вас виникли питання, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом.

Novol Ultra 300 Лак Швидкосохнучий безбарвний 1л.+ отв.0,5л.

Поставити питання про цей товар

Акриловий лак з підвищеною стійкістю до механічних впливів Novol 300 має підвищений попит у клієнтів нашої компанії. Цей склад відрізняється хорошою розтіканням та скороченим часом схоплювання. Після висихання лак Новол утворює покриття з високою твердістю та рівнем блиску, якому не страшні ультрафіолетові промені та складні атмосферні дії.

Novol Ultra 300: переваги складу та робота з ним

Лак Novol використовується як великими авторемонтними майстернями, так і в умовах приватних гаражів автовласників, оскільки має ряд переваг:

  • відносна простота нанесення;
  • довговічність і міцність одержуваного покриття;
  • простота подальшої обробки лакофарбового покриття.

Виробляється лак Новол Ультра на підприємстві в Польщі завдяки гарному співвідношенню вартості та якості він користується стійкою популярністю і у європейських користувачів. Наноситься автомобільний лак Новол як і будь-який інший акриловий склад у 2-3 шари на підготовлену належним чином поверхню за допомогою фарбопульта, після чого шліфується та полірується.

Чому купити лак Новол краще саме у «Автомаляр+»?

Наша компанія багато років є провідним постачальником лакофарбових матеріалів та обладнання для фарбування автомобілів на ринки регіону. Ми виробили чітко працюючі алгоритми доставки та оплати товару, а також відібрали найбільш якісних та відповідальних постачальників. На лак Новол ціна в нашому магазині буде набагато нижчою, ніж у найближчих конкурентів.

Купуючи Novol 300 або будь-який інший лак Новол в «Автомаляр+», ви можете бути впевнені, що ви стаєте власником високоякісного продукту, не витрачаючи при цьому зайвих зусиль і коштів.

Читати далі

Атрибути

  • Об `єм

Відгуків (3)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha
584.31 грн.
  • Є в наявності
  • Модель: 00000265997